- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1102 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1102 Culés
0
Wybór ZP jest tu zdecydowanie trudniejszy niż wśród zawodników, bo można zaproponować maksymalnie kilku do tej nagrody (zależy na co zwracać uwagę). Natomiast tutaj jest kilkunastu albo i kilkudziesięciu użytkowników, którzy spokojnie mogliby wygrać i żaden wybór nie byłby jakąś dużą niespodzianką. :)
0
@student97r Miło, że tak mówisz/piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
@student97r Tylko wygrana @LuisSalvano będzie sprawiedliwa, zachęcam do głosowania na tego kandydata, otwieram kampanię wyborczą
1
@Socjopata Wreszcie ktoś mnie zgłosił hehe. Nie ma opcji, nie wygram.
1
@IronSanHybrid Dzięki, mimo wszystko powinniśmy tu żyć w dobrej atmosferze. ;) W jednej kwestii się nie zgadzamy, ale w kilku innych tak. Można tu stworzyć tyle grup, które zmieniają się w zależności od sytuacji. To mi się bardzo podoba. :)
@Socjopata Ja już oddałem swój głos, ale zobaczymy jakie będą wyniki. :)
1
@LuisSalvano Kazdy inny wynik niż Twoje zwycięstwo będzie kpina i niedorzecznością.
1
@student97r ale to tylko nominacje, głosowanie dopiero będzie panie kolego
0
@Socjopata Nie zależy mi na tym zwycięstwie. Aczkolwiek to, że ktoś mnie nominuje to było raczej pewne, ponieważ jestem zbyt barwną i popularną osobą na tej stronie, aby było inaczej ;)
0
@LuisSalvano Bylebyś trafił do najlepszej 15 o resztę już zadbam :)
0
@Socjopata Nie zadbasz, bo możesz oddać tylko 1 głos. Chyba, że masz kilka multikont.
0
@LuisSalvano I skromną...
0
@Striker Wiem. :) Z nominacjami jest ciężko, z głosowaniem może być jeszcze ciężej. :D
0
@CatalanVeBFCB Uważam, że jestem skromny, jednocześnie znając swoje wady i zalety. A to, że jestem tutaj popularny to akurat fakt, bo potwierdzają to liczby odpowiedzi na moje komentarze, to, że moje wątki rodzą gorące dyskusje oraz to, że często jestem wywoływany do tablicy.