- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
15
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Encore
2
Yamal na koniec kariery będzie najlepszym asystentem all timehttps://x.com/TouchlineX/status/207117... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
6
Całkiem fajnie grał dzisiaj Rakitic. Dużo częściej chciałby go oglądać za Busquetsa w tym sezonie. Na początku meczu zaliczył stratę, która się mogła zakończyć golem, ale póżniej dużo angażował się w klepki z Messim i dużo grał w ofensywie. Może nie jest zawodnikiem na poziomie De Jonga i Arthura, ale od Busquetsa wcale nie jest słabszy. Ostatnio starszy z Suarezów mówił, że Busquets powinien sobie poszukać nowego klubu, bo to zniewaga, że został zmieniony w 56 minucie, może dokładnie tak nie powiedział, ale tak można było to zrozumieć. Według mnie Busi powinien całować po rękach Valdka, że dalej gra. Wiadomo Miramontes to starszy pan, a w tym wieku się często gada głupoty.
2
@daniel32778 Nie no dzisiaj Ivan spoko zagrał mecz, może trochę początek nerwowy i słaby ale później już lepiej :)
1
@Coutinho007 Jak myślisz, co z Arthurem? Mam nadzieję, że to tylko problemy z wytrzymałością/fizyczne jak w tamtym sezonie, a nie że go Valdek odstawił, bo jak, tak to dla mnie jest idiotą :)
1
@daniel32778 Zobaczymy, mam nadzieje, ze na Atletico będzie już w składzie z Frenkiem i Ivanem
3
@Coutinho007 No ba! Z Atletico i tak nie będzie Sergio, to w nagrodę za, tak dobry mecz z BVB podstawowy skład z Materacami dla Ivana to pewniak. Oby jednak wystawił taki skład jak piszesz, a nie nie daj Boże Vidal, Rakitic De Jong czy Vidal De Jong Arthur. Arturo niech lepiej znowu z ławki na zmęczone Atletico wejdzie.
0
@daniel32778 Dokładnie, chociaż Vidal sporo by dał z agresywnie grającymi materacami.