- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 675 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 675 Culés
3
Jeśli chodzi o ZP to moje zdanie jest takie. Od paru lat plebiscyt ten jest guzik warty, ponieważ przyznają tę nagrodę gl. za LM, a nie osiągnięcia INDYWIDUALNE.
Jednak jeśli Leo zgarnie szóstą, to zostanie samodzielnym liderem w tej klasyfikacji i sądzę, że przez wieeeele lat nikt go nie przescignie, ani nawet się nie zrówna. Fajnie to będzie wyglądało i z pewnością imponująco. Ronaldo już raczej swojej szóstej nie otrzyma, a z resztą nikt nie powiedział, że Leo nie dobije do 7, czy nawet 8 ;)
Dużo bardziej miarodajne są te trofea namacalne (np Złoty But, najwięcej goli w roku kalendarzowym itd), jednak tak jak wspomniałem - będąc samodzielnym liderem również w tej klasyfikacji, dopisuje sobie kolejna stronę do swojej jakże bogatej księgi osiągnięć (czy to drużynowych, czy indywidualnych).
0
@LuisSalvano nie oskarżaj mnie o żaden atak na ciebie, bo pytam tylko z ciekawości: Co myślisz o braku nominacji dla Neymara?
1
@Kompletny no weź mu nie zadawaj takich pytań bo to atak na jego osobę i jest dogadany z moderacją i Cię zbanują :>>>>>
0
@tombard już raz mi zapowiedział, że zostanę zaraz zbanowany, ale nie zostałem. Za to on dostał chyba następnego dnia.
1
@Kompletny To żaden atak tylko normalne pytanie. Uważam, ze zbyt długo był kontuzjowany i dlatego. Nie wiem, czy kiedykolwiek zdobędzie tę nagrodę. Najlepiej gra się jemu z Leo u boku i myślę, że po powrocie do Barcy może z raz ją otrzyma.
Jednak tak jak wspomniałem - trochę jestem zdziwiony brakiem nominacji, ale cóż... Jest to mimo wszystko zrozumiałe.
0
@Kompletny A to już nie moja wina, że moderacja mówi jedno, a robi drugie.
1
@LuisSalvano Wystarczy, że Ronaldo wygra LM z Juve czy Euro z Portugalią i ma Złota Piłkę w kieszeni takze nie bylbym taki pewny czy szóstej nie wygra. Na pewno o wiele latwiej mu bedzie wygrac LM czy Euro z tymi partnerami na boisku których ma niz Messiemu LM czy Copa America.
4
@tombard I w jakim celu ponownie robisz z siebie błazna? Później napiszesz, że ja daję powody ku temu ;)
0
@LuisSalvano cieszę się że to zrozumiałeś. Dziwić może tylko biorąc pod uwagę jego popularność, że nie został nominowany za zasługi, bo uwzględniając kontuzję znalazłoby się ponad 30 lepszych w tym roku. Choć jak zawsze nominowali kilku niezasługujących.
0
@Kompletny To, że ktos mnie spyta o Neymara nie znaczy, że mam to zaraz odebrać jako atak. Głupi nie jestem i wiem, kiedy ktoś próbuje pajacowac i popisywać się na moim nicku.
Co nie zmienia faktu, że wspomniałeś, iż mnie nie atakujesz, a chwilę później polubiłeś prześmiewczy komentarz tamtego dzieciaka.
0
@LuisSalvano to że cię nie atakowałem w tym przypadku, nie znaczy, że nigdy tego nie robię, ale o tym już wiesz.