La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 748 Culés

konto usunięte

11

Już za 10 dni rusza nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich, a dzisiaj poznaliśmy skład reprezentacji Polski na pierwsze zawody w Wiśle, a wygląda on następująco:

- Kamil Stoch
- Piotr Żyła
- Dawid Kubacki
- Jakub Wolny
- Stefan Hula
- Maciej Kot
- Paweł Wąsek
- Kacper Juroszek
- Klemens Murańka
- Adam Niżnik
- Tomasz Pilch
- Andrzej Stękała
- Aleksander Zniszczoł

Trzynaście nazwisk, a w tym dwóch debiutantów - Adam Niżnik i Kacper Juroszek.
Jak wypadną Polacy? Dowiem się już niebawem.

Program PŚ w Wiśle (HS134):

Piątek, 22.11.2019
12:00 - Odprawa techniczna
16:30 - Oficjalny trening
18:00 - Kwalifikacje

Sobota, 23.11.2019
15:00 - Seria próbna
16:00 - Pierwsza seria konkursu drużynowego

Niedziela, 24.11.2019
10:30 - Seria próbna
11:30 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego

0

@Showman znów dyskusja o tym nudnym sporcie, jezus zima tu jest straszna

konto usunięte

6

@jeyx77x Nudnym? Cóż, Twoje zdanie jednakże tak tłumaczyć można wszystko nawet piłkę nożną, a obecnie niestety bo bardzo nad tym ubolewam oglądając Barcelonę można się albo wynudzić albo wyspać albo stracić trochę nerw.

0

@jeyx77x Zachowaj takie komentarze dla siebie, też są dyscypliny, które średnio mnie interesują, ale tego nie pisze. Akurat skoki są w Polsce bardzo popularne i obok piłki nożnej i siatkówki, najbardziej oglądane.

@Showman
Michal Dolezal powiedział wczoraj:
-Zdecydowanie najmocniejsza jest nasza najbardziej utytułowana trójka. Kuba cały czas pokazuje potencjał i moim zdaniem w tym sezonie pierwszy raz w karierze wskoczy na podium konkursu Pucharu Świata. Do formy wraca Maciek Kot. A Stefan Hula też ostatnio pokazuje coraz lepsze skoki, pod koniec października w Zakopanem miał już bardzo dobre skoki.



- Wszystko w przygotowaniach poszło nam bardzo dobrze, wszystko wygląda jak powinno, zawodnicy skaczą... wybornie. Naprawdę. Tylko my sami moglibyśmy sobie przeszkodzić. Jesteśmy na bardzo dobrym poziomie, jak nic sami nie zepsujemy - a nie wierzę, że moglibyśmy coś takiego zrobić - to będzie dobrze.

Kamil Stoch też mówi, że jest zadowolony ze swojej formy, tak samo Kubacki i Żyła.

Myślę, że to może być kolejny świetny sezon.

konto usunięte

1

@kibicsportu Szczerze? Ja trochę nie lubię takiej gadki na tak wczesnym etapie ponieważ do pierwszych zawodów jeszcze 10 dni i już nie raz i nie dwa nasz szanowny prezes Apoloniusz Tajner mówił o wielkiej formie jednego czy drugiego skoczka, a potem okazywało się, że jest całkiem inaczej.
Mimo wszystko wierzę trenerowi, że ma rację i z niecierpliwością czekam na start sezonu.

0

@Showman Wiadomo, że ja też nie chce się podniecać takimi słowami, ale lepiej jak tak mówi, niż jakby mówił, że jesteśmy w słabej dyspozycji, itd..
Akurat słowa Tajnera to trzeba brać zawsze z przymrużeniem oka..

konto usunięte

0

@kibicsportu Wiadomo, poza tym gdyby Polacy byli w słabej formie, a on by to jawnie przyznał to też nie byłoby dobrze choćby ze względu na oglądalność, a tak wszystko czeka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?