La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1153 Culés

8

17-letni Reinier strzela 4. bramkę w tym sezonie Brasileiro. Ładna główka. Na koncie także 2 asysty. Crack.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Mogliby się serio pofatygować bo w brazylii pełno jest pereł transfery drogie nie są a można zyskać kapitalnego grajka

0

@Hushovt Taa, drogie nie są. :D Za Reiniera to w tej chwili trzeba wyłożyć na pewno ponad 60 mln. Czasami znajdzie się świetnego zawodnika za małą ceną, jednak ciężko o to. Wiele brazylijskich pereł ma naprawdę duże klauzule.

Ja ogólnie mam dużą nadzieję, że do Barcelony trafi któryś Brazylijczyk z rocznik 2002. Talles Magno, Peglow, Kaio Jorge, Veron, czy właśnie Reinier.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 No tak 60 mln niby dużo ale nie przy tym rynku a jak się trafi to potem taki grajek będzie z 2x więcej warty :D

3

@Hushovt Jasne, mam podobne zdanie. Warto ryzykować. Uważałem, że warto zaryzykować z Rodrygo i wyłożyć duży hajs, by go mieć. Ale niestety nie wypaliło. Reinier to kolejny zawodnik, na którego moim zdaniem będzie warto rozbić bank. Gra jak Kaka. Joga Bonito. Fenomenalny chłopak.

0

@ViscaBarca123 Co do Emersona to mam nadzieję, że też do nas za jakiś czas dołączy jak dalej będzie takie postępy robił, Maicona mi przypomina no i możemy go odkupić za grosze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?