- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1750 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1750 Culés
2
Jeżeli chodzi o sam wygląd apki i content, to zdecydowanie bardziej wolę HBOGO, natomiast Netflix nadrabia na płaszczyźnie technicznej (sprawniejsze pobieranie treści, więcej treści, lepszy interfejs). Kasa stoi za Netflixem, ale patrząc na kolejne ich produkcje i regularny spadek poziomu, coraz bliżej mi do HBOGO. A jak z tym jest u was?
0
@kerouac Ja ma jedno i drugie, ale nowe HBO Max ma być drogie podobno, więc wtedy będę się zastanawiał.
0
@DonMatteo901 Netflixa i tak nie przebija xd
0
@kerouac ja mam bibliotekę wojewódzką, czytać książki.
Nic nie płacę a rozrywka dużo lepsza.
0
@Avada Kedavra Ee? A ja kupuję książki i mam ich już tyle, że musze trzymać w kartonach. Polecam, bo i wspierasz pisarzy w ciężkich dla czytania czasach.
7
@kerouac Czego bym na Netflix nie oglądał to zawsze jest promowane LGBT. Nie mam nic do ludzi - niech se żyją jak chcą ale takie nachalne wciskanie ideologii jest mega niesmaczne.
0
@kerouac a może mnie też będziesz wspierał w ciężkich czasach? Jak już taki dobry jesteś
0
@Mroziu A co dobrego robisz? Jakieś talenty?
4
@kerouac Netflix ssie. HBO ma lepsze seriale i filmy. Z książkami 100% racji.
1
@Odesseiron też tka myślę, Netflix może ma trochę więcej contentu, ale jak chodzi o jakość to HBO bije ich na głowę.
0
@kerouac Jak dzielisz na 4 osoby to jest tani :D A jeszcze wyjdzie Disney+ i w ogóle będzie wybór.
0
@DonMatteo901 Wybór i ból dka portfela xd już leci netflix, hbogo, spotify, a dojdzie mi pewnie amazon i disney :c