- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1277 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1277 Culés
12
Halloween nie różni się niczym od Wszystkich Świętych, oba wydarzenia są po prostu kiczowate. W Polsce ludzie rywalizują na ładniejsze znicze i chryzantemy, za granicą na ozdoby i przebranie. Pokaz mody też obowiązkowy. Mamusie zbierające cukierki ze swoimi pociechami też muszą mieć piękny, nowy płaszczyk specjalnie na tę okazję, tak jak i wszyscy stroją się na 1 listopada w Polsce.
3
@sidzej Ale Halloween dało więcej pociesznych filmów :)
3
@Persyfl I muzyki. I fajne przeceny na steamie i psstore. I @PrinceDamon wiszącego na drzewie przed moim domem. Spoko święto.
1
@sidzej Myślę że mamusie na wieczorne zbieranie cukierków nie zakładają nowego płaszczyka ponieważ jest ciemno i mało co widać a po drugie są w sąsiedztwie więc nowy płaszczyk można pokazać w inny dzień. Natomiast na cmentarz juz bardziej bo to spotkania z rodziną z którą się przynajmniej rok nie widziało.
2
@Misanthrope A jak się mnie jeszcze przystroi to na święta będę super ozdobą, więcej pieniędzy na prezenty dla Dżesiki i Brajanka.
0
@sidzej Jak rywalizujesz o to kto ma większy/ładniejszy znicz czy kwiatki, to rywalizuj. Dla mnie to jest idealny moment by odwiedzić groby zmarłych członków rodziny i tyle. Halloween to jest zabawa dla dzieciaków i u nas raczej nigdy nie będzie o tym, tak głośno jak w Stanach.
0
@PrinceDamon Podoba mi się Twój tok myślenia. Po świętach schowam Cię z resztą ozdób i na następne Halloween powinien być szkielet jak znalazł.
0
@sidzej I w czym masz problem? Niech się stroją. Kobiety lubią ładnie wyglądać.
0
@daniel32778
Chyba każdy moment jest idealny, by odwiedzić groby bliskich.