- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 678 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 678 Culés
9
*przepraszam za podwójny post, ale widzę, że w tym momencie jest tutaj większy ruch*
Drodzy Ramblowicze!
W imieniu swoim, bliskiego przyjaciela i przede wszystkim jego siostry Bianki, zwracam się do Was z wielką prośbą o wsparcie.
Zacznę od początku... Parę miesięcy wstecz u żywotnej, sympatycznej i pomocnej dziewczynki wykryto poważną chorobę, mianowicie białaczkę. Na ten moment, Bianka pomimo przejścia przez serię drogiego, bolesnego i wyniszczające organizm leczenia ma się całkiem dobrze, dzielnie walczy, okazuje siłę, która jest większa niż wszystkich bohaterów Marvela razem wziętych. Niestety, aby kontynuować terapię i w konsekwencji przywrócić BIankę do zdrowia, potrzebna będzie dość pokaźna suma.
Proszę Was, drogie koleżanki i koledzy, abyśmy wspólnie się zjednoczyli i jeśli tylko istnieje taka możliwość, wsparli finansowo leczenie Bianki. Więcej szczegółów oraz miejsce, w którym można dołożyć swoją cegiełkę, która pozwoliłaby jej cieszyć się najpiękniejszym czasem w życiu, dzieciństwem, znajdziecie pod tym linkiem: https://pomagam.pl/biankaleczenie
Liczymy na Waszą pomoc, że podobnie jak w przypadku każdego meczu zjednoczymy się i wspólnie pomożemy wygrać ten najtrudniejszy mecz - mecz o zdrowe i spokojne życie dla niewinnego dziecka, które niczego innego nie pragnie, niż móc wspólnie z równieśnikami bawić się, uprawiać sport, chodzić do szkoły i po prostu, przede wszystkim, normalnie żyć.
Proszę Was o polubienie tej wiadomości, aby była ona widoczna do jak największego grona odbiorców, jak i o Wasz wkład. Każda kwota, nawet ta najmniejsza jest bezcenna!
Serdecznie dziękuję i przede wszystkim dziękuje Wam Bianka!
0
@KrzysiekM Polubiłem i życzę wam wszystkiego najlepszego :)