- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1422 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1422 Culés
1
Dziwne, że przy kontuzji 2 LO to Roberto nie gra na lewej, tylko Semedo. Przypomina mi to sytuację z kadry, gdzie najlepszy PO gra na lewej.
1
@DonMatteo901 Semedo to nasz najlepszy PO? Dobrze zrozumiałem? :)
0
@Azi No wyboru dużego nie ma, ale tak.
0
@Azi Wague, który nie gra wcale :D
2
@DonMatteo901 Te wybory przypominają mi ostatnio sytuację w której pyta się skazańca, kto ma wykonać wyrok...
Nie mam pojęcia czemu Semedo gra na lewej. Może ma lepszą lewą nogę niż S. Roberto a może EV woli aby chociaż prawa strona funkcjonowała w miarę poprawnie. Kto to wie? Możliwe że powód jest zupełnie inny - chętnie bym się tego dowiedział. Jest to dobre pytanie na konferencje prasową ale dziennikarze ostatnio wolą zadawać pytania głównie głupie czy wręcz abstrakcyjne.
1
@Barca_Big_Moment Szkoda, no nie? Ale z drugiej strony może wygląda tak źle na treningach że na ten moment nie ma sensu dawać mu szansy?
1
@Azi chyba raczej wyniki. Nie chce Valdek ryzykowac pewnie zmiany ustawienia w obronie za szybko, bo chce zlapac lidera i odskoczyc na pare punktow. Tak zakladam.
1
@Azi wczoraj w ofensywie w miare pozytywnie mnie Nelson zaskoczyl, ale kratery jakie zostawial, to wolalo o pomste do nieba. Wciaz mam tez w glowie jego trucht do obrony w koncowce 1 polowy, gdzie Busi/Lenglet ratowal cala sytuacje.
0
@Azi Chętnie bym zobaczył jak młody sobie na PO u nas radzi :D
Wczoraj mimo wszystko Nelson był lepszy od Sergiego co za często się nie zdarza :O
Pozdrawiam ;)
0
@Barca_Big_Moment Wiesz przynajmniej czemu Nelson jest pierwszym wyborem na PO, a nie Roberto.
0
@VenoM Jestem zdania że to Nelson powinien zagrać wczoraj na PO, a nie Roberto, jeśli pomoc to środek pola, a nie jakieś eksperymenty ;P
Semedinho podstawowy PO ;)
Pozdrawiam ;0