La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 888 Culés

konto usunięte

3

Teraz z Wojciecha Drzyzgi zrobią drugiego Dariusza Szpakowskiego. :) Owszem komentarz ojca Fabiana nie był obiektywny, ale dla mnie bardzo ważne są emocje w sporcie, a obaj wspomniani przeze mnie Panowie swoim głosem to zapewniają. W siatkówce duet Drzyzga-Swędrowski jest chyba najlepszy z możliwych, a w piłce jest niewielu komentatorów, którzy swoją barwą wprowadzają widza w odpowiedni stan, przynajmniej dla mnie. :) Jeśli jestem w emocjach podczas widowiska sportowego, to rzadko zwracam uwagę na słowa, bo skupiam się na samym wydarzeniu.

0

@student97r Oczywiście ale czasem jest mocno nieobiektywny względem Leona.

1

@student97r piona!

konto usunięte

0

@Encore Nie tylko Leon był dzisiaj słaby, więc mam nadzieję, że podczas kolejnych spotkań będzie już równiejsze traktowanie. :)

konto usunięte

0

@student97r Jako komentatora go szanuję ale ten występ był na poziomie gry jego syna jako komentator musi byc obiektywny a w tym meczu jego się słuchać nie dało.

7

@student97r Głęboko w dupie mam emocje jak gość gada trzy po trzy.

konto usunięte

0

@student97r Jest jedna różnica. Szpakowski czy Szaranowicz popełniali błędy typu przekręcenie nazwiska, zła wymowa, itd, właśnie z emocji i tego, że poświęcali się w meczu. Komentarz Drzyzgi jest po prostu nieprofesjonalny, bo co innego zrobić przejęzyczenie, a co innego z premedytacją jeździć po Leonie, a chwalić swojego syna i unikać krytyki. To jest niedopuszczalne, że gdy Drzyzga przebił piłkę na drugą stronę, on zwalił to Szalpuka. Tak nie można robić.

konto usunięte

0

@student97r Spójrzmy prawdzie w oczy. Stary Drzyzga gada farmazony i tyle.

konto usunięte

0

@Hushovt @NeroTFP @Hrzan @krzychu1526 Komentator powinien być obiektywny niezależnie od tego kto gra i dzisiaj Pan Drzyzga senior tego nie zaprezentował, ta akcja z Szalpukiem to pokazała i za to można mieć pretensje. Trzeba przyjąć profesjonalną postawę. Jednak w mojej opinii ten mecz nie zmienia nagle, że Wojciech Drzyzga stanie się najgorszym komentatorem w Polsce, bo wielokrotnie udowadniał, że zalicza się do ścisłej czołówki. :) Za dzisiejszy mecz go nie bronię, ale za całokształt już tak.

konto usunięte

0

@NeroTFP Szpaku za to jak ma okazję to spuszacza się nad Ronaldo i każdy komentator ma swojego ulubieńca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?