- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 888 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 888 Culés
3
Teraz z Wojciecha Drzyzgi zrobią drugiego Dariusza Szpakowskiego. :) Owszem komentarz ojca Fabiana nie był obiektywny, ale dla mnie bardzo ważne są emocje w sporcie, a obaj wspomniani przeze mnie Panowie swoim głosem to zapewniają. W siatkówce duet Drzyzga-Swędrowski jest chyba najlepszy z możliwych, a w piłce jest niewielu komentatorów, którzy swoją barwą wprowadzają widza w odpowiedni stan, przynajmniej dla mnie. :) Jeśli jestem w emocjach podczas widowiska sportowego, to rzadko zwracam uwagę na słowa, bo skupiam się na samym wydarzeniu.
0
@student97r Oczywiście ale czasem jest mocno nieobiektywny względem Leona.
1
@student97r piona!
0
@Encore Nie tylko Leon był dzisiaj słaby, więc mam nadzieję, że podczas kolejnych spotkań będzie już równiejsze traktowanie. :)
0
@student97r Jako komentatora go szanuję ale ten występ był na poziomie gry jego syna jako komentator musi byc obiektywny a w tym meczu jego się słuchać nie dało.
7
@student97r Głęboko w dupie mam emocje jak gość gada trzy po trzy.
0
@student97r Jest jedna różnica. Szpakowski czy Szaranowicz popełniali błędy typu przekręcenie nazwiska, zła wymowa, itd, właśnie z emocji i tego, że poświęcali się w meczu. Komentarz Drzyzgi jest po prostu nieprofesjonalny, bo co innego zrobić przejęzyczenie, a co innego z premedytacją jeździć po Leonie, a chwalić swojego syna i unikać krytyki. To jest niedopuszczalne, że gdy Drzyzga przebił piłkę na drugą stronę, on zwalił to Szalpuka. Tak nie można robić.
0
@student97r Spójrzmy prawdzie w oczy. Stary Drzyzga gada farmazony i tyle.
0
@Hushovt @NeroTFP @Hrzan @krzychu1526 Komentator powinien być obiektywny niezależnie od tego kto gra i dzisiaj Pan Drzyzga senior tego nie zaprezentował, ta akcja z Szalpukiem to pokazała i za to można mieć pretensje. Trzeba przyjąć profesjonalną postawę. Jednak w mojej opinii ten mecz nie zmienia nagle, że Wojciech Drzyzga stanie się najgorszym komentatorem w Polsce, bo wielokrotnie udowadniał, że zalicza się do ścisłej czołówki. :) Za dzisiejszy mecz go nie bronię, ale za całokształt już tak.
0
@NeroTFP Szpaku za to jak ma okazję to spuszacza się nad Ronaldo i każdy komentator ma swojego ulubieńca.