- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1053 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1053 Culés
27
Z beznadziejnym trenerem na ławce z fatalnym Busquetsem i Rakiticem w składzie z ciągle kontuzjowanym Dembele i Umtitim z mającym problemy ze zdrowiem Arthurem i z całkowicie bez formy Coutinho w ubiegłym sezonie wygraliśmy ligę doszliśmy do finału pucharu króla i aż do rewanżu w Liverpool byliśmy głównym kandydatem to zdobycia LM. Teraz mamy już nowego trenera :) de Jonga, Griezmanna, zastępce dla Alby zdrowego Umtitiego kilku fajnych młodych piłkarzy i pozbyliśmy się Coutinho. To ja się pytam po cholerę nam ten Neymar? Naprawdę tylko po to by się pozbyć Rakitica i Dembele? Skoro z taką kadrą którą w tym momencie dysponujemy w dalszym ciągu nie jesteśmy konkurencyjni by wygrac LM to czas chyba pożegnać piłkarzy trenera i działaczy a na koniec zgasić światło. To wszystko co sie dzieje wokół Neymara jest kpiną zarządu tego klubu i robieniem głupiego z piłkarzy oraz z trenera.
2
@Janiama Kogo widzisz na lewym skrzydle, zakładając że Dembele dalej będzie łapał kontuzje za kontuzją? W sumie Neymar też, nawet bardziej w PSG :)
3
@Janiama tak naprawdę to powinniśmy się pozbyć Dembele, a nie Coutinho
2
@Janiama Współczuję :) Za jakąś chwilę będziesz miał tutaj spam obrońców/przeciwników Neymara.
1
@KamQiX Wychodzę z założenia że jeżeli na jakieś pozycji nie mam pełnoprawnego zawodnika to należy zmienić ustawienie zespołu. Kadra jest tak szeroka że można to zrobić ale nie jestem w środku i nie wiem co tam się dzieje.
2
@KamQiX 4-2-3-1
Roberto lewy pomocnik, Griezmann środek, Messi prawa.
Dwóch piwotów Rakitić i de Jong.
1
@Bartek22 Jedyne słuszne ustawienie.
0
@V e B 96 a co pokazywał Coutinho? Nic, kompletne zero
0
@culedawid a co pokazuje Dembele? To samo. Jedyna różnica taka, że Coutinho nie był tyle kontuzjowany co Dembele