- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1455 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1455 Culés
87
Arda Turan - co za magik! :)
https://streamja.com/0ev1
0
@ViscaBarca123 New Talent.
0
@ViscaBarca123 Dobrze podał, tylko boisko niewymiarowe.
0
@ViscaBarca123 Wg mnie najgorszy transfer ostatnich lat.
16
@Coutinho007 nie nie, w kilku meczach dawał radę :)
0
@ArterkHD Cóż z tego skoro nawet złamanego centa nam się z niego nie zwróciło a wydali na niego też nie mało. Dlatego dla mnie to najgorszy transfer dekady.
1
@Coutinho007 poczekaj z tymi osądami. Zawodnik z twojego nicku jest tez mocnym kandydatem do zgarnięcia tego tytułu :)
0
@Marik1234 Jak się odzyska za niego część kasy to jednak nie
2
@Coutinho007 Arda chyba miał średnią bramki lub asysty co 70 minut więc odważne stwierdzenie z Twojej strony.
0
@ShawnC Jak my za niego nie dostaliśmy nawet centa z 35 milionów, które za niego wydali oddali go generalnie do końca kontraktu a sam w sobie zawiódł i po za chyba meczem z BMG nie pokazał niczego co pokazywał w Atletico a pod koniec zaliczył ultra regres i bez żalu za Free out zrobił. Pokaż mi gorszy transfer nie licząc Douglasa czy inne wynalazki na przełomie dekady co by kosztowało krocie i nie zwróciło się za nich nic totalnie a były w tym zawodnik jakieś nadzieję poukładane nie każdy musi sie zgadzac z tym co pisze bo to jest moje zdanie i generalnie chciałbym znaleźć chociaż 1 pozytyw z tego transferu za i tak nie miałem pieniądze a nie widzę żadnego 35 mln utopione w bloto z zerowym zwrotem.
0
@Coutinho007 to nie był zły transfer, tylko źli trenerzy i nadmiar kasy. U Simeone chodził jak maszyna. Klopp czy Ancelotti też pewnie zrobiliby dobra robotę. Trafił na zły czas dla siebie, to wszystko.
0
@drNo Dla mnie to 35 mln utopione w bloto i nic wiecej. Za takiego Gomesa np coś chociaż kasy się zwróciło czy Aleixa mimo, że byliśmy troszkę stratni a za Arde nic nie dostaliśmy.
0
@Coutinho007 księgowo to zgoda, tyle że to też wynik zarządzania klubem i kadrą a nie wina Ardy.