- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1148 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1148 Culés
0
Widzę Milan szykuje się na zakupy w Madrycie, Theo Hernandez rozmawiał z Maldinim na Ibizie , podobno rozmowa była pozytywna, co więcej , Milan ma go wypożyczyć, i kupić go za zaledwie 15 mln euro
Promocja jak na Hernandeza
0
@Chwytliwy Do tego ich przereklamowany bramkarz ma odejść. Milan może na nim ładnie zarobić.
1
@Chwytliwy Fajnie by było jakby Milan kilku chłopaków z Realu kupił. Jest tam wiele talentu i mogliby się ciekawie wzmocnić. No i dobrze by było, jakby właśnie po dobrej cenie, bo płacenie czy za Hernandeza czy za Ceballosa 40 baniek to byłaby większa abstrakcja niż w przypadku Llorente.
0
@Criss18Barca Donnarumma przereklamowany? Nie no bez jaj, facet w wieku 20 jest juz jednym z najlepszych bramkarzy w Europie, a nie jakimś tam talentem, to jest coś
0
@Bartek22 Marcos akurat ma potencjał,a cena jest adekwatna, facet grał dobrze w Realu jak grał, szkoda jest mi go, a Ceballos po prostu nie pasuje do Realu, w nowej taktyce Milanu jeśli trafi to raczej się odnajdzie, a Theo wystawiany regularnie uważam że jest fantastyczny , zobaczymy, Milan ładnie idzie po transfery, szkoda że nikogo od nas żaden klub z Italii niech zawodnika z barcelony
0
@Chwytliwy Jak dla mnie on nie jest wart tych pieniędzy które Milan za niego chce. Lepiej dla Milanu będzie jak go sprzedadzą. Nawet jak jest utalentowany to lepiej w ich sytuacji takiego zawodnika sprzedać i wzmocnić ważniejsze pozycje.
0
@Chwytliwy Oby pod wodzą nowego trenera grali lepiej z jakomś stylem. Gattuso to była kpina. Jestem pewny, że gdy nie on to awansowali by do LM. Ceballos i Paqueta potencjał na kreatywną pomoc. Przydałby się jakiś skrzydłowy.
0
@Criss18Barca No tak średnio, lepiej niech go Milan trzyma, to już świetny zawodnik, i taki znaczek Milanu , do tego miał kapitalny sezon, a jak sprzedać to za 100 mln, albo więcej, bo 60 czy 80 za niego to byłby żart
0
@Kamiloza91 Diamentem będą grać, czyli bez skrzydłowych
0
o tej rozmowie wiadomo ze zdjęcia zrobionego z ukrycia a media i tak wiedzą, że rozmowa była pozytywna :D
0
@Chwytliwy Aha. Muszę bardziej obczaić ich kadrę.