- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 911 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
4
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 911 Culés
9
Porównanie DOTYCHCZASOWYCH transferów z tego okienka Realu i Barcelony :D
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/64428164_1159848650885165_3628246809538723840_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=288d03e4005296047df272dec6e5380e&oe=5D8DA64A
13
@Wawrzyszewski Chyba nie za bardzo, bo do Barcelony przyszedł De Jong.
0
@Veb1233 Przecież on nie został zakontraktowany w tym okienku...
13
@Wawrzyszewski W tym samym co Hazard, Mendy i Jovic. Letnie okienko nie zostało jeszcze otwarte.
0
@Veb1233 Nieprawda. de Jong został zakontraktowany w styczniu a oni w czerwcu, czyli zaliczają się do letniego okienka.
6
@Wawrzyszewski To chyba kolego musisz się pouczyć troche o transferach i okienkach xd
3
@Wawrzyszewski no właśnie nie, de jong został zakontraktowany tak samo jak ta wymieniona 3
4
@Wawrzyszewski Nie. Wszystkie transfery w Hiszpanii przed pierwszym lipca zaliczają się do tego samego okienka, w którym przyszedł De Jong, Hazard, etc.
0
@Veb1233 de Jong został zakupiony w zimowym okienku tranferowym które kończy się 31 stycznia w Hiszpanii. Zaliczając transfer z połowy czerwca do zimowego okienka transferowego wykażesz się jakimś kompletnym brakiem logiki. 4 miesiące to bliżej niż 18 dni do lipca?
1
@Wawrzyszewski nie liczy się kiedy kluby podpiszą umowę tylko kiedy zawodnik zostanie zarejestrowany
4
@Wawrzyszewski Ale tu nie chodzi o logikę. Tak po prostu jest- wszystkie transfery przed 1 lipca liczą się na sezon 2018/2019. Idąc twoją logiką, to na który sezon zapiszemy transfer, który odbędzie się 16 kwietnia?