- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1052 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1052 Culés
0
Tak troszkę poza tematami sportowymi. Ostrzegam, że materiał dla ludzi raczej o mocnych nerwach. https://www.facebook.com/andrzej.dabrowski.925059/videos/436236423859196/UzpfSTEwMDAwNDE2NjM0MTc5MDoxMjM1MDM2MzQ2NjQ1MjMy/?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBkCdtdOf0vOof0MZaoMU_w1gcIFXEYmYccuMs-oMv2XUQ1HTBQV9kNmuvgnimYFo_JOWRBCxar4FaS&hc_ref=ARTiKsjAD7AlZJlzHxzDVhaHywjHK8XkaPO-uMuixd2ue2-oA4fSzzxyNNy1Fa8UYPk&fref=nf
W skrócie - kurator, matka i policja przychodzą po dziecko, które decyzją Sądu powinno być u matki. Jak możecie to udostępniajcie i podajcie dalej. Bo mimo, że wiele osób (ojców w takiej sytuacji - w tym ja) walczy żeby te dzieci po 'rozwodowe' miały lepszy kontakt z tym drugim rodzicem, z którym nie mieszka to mimo to w Polsce DALEJ się to dzieje...Edit. Jeszcze powtórze ten post jutro żeby to się rozniosło, bo takie rzeczy nie mają prawa się dziać...
0
@Kubix93 jak na moje, ojciec wprowadza za dużo nerwowości swoimi krzykami, jest decyzja sądu, czasem lepiej odpuścić i walczyć w sądzie dalej, mimo wszystko, to co działo się na górze pokazuje jak tamta matka jest pierdolnięta, szkoda mi tej dwójki dzieci, ten syn który mówi że ma go w dupie, straszne to było, szkoda mi go. Natomiast tą blondynkę to bym pierdolnął w łeb, tępa pizda.
0
@chudym Owszem, racja z ojcem - ale spróbuj nie krzyczeć i nie wyrażać emocji. Najlepiej by to było nagrać na spokojnie i wrzucić do internetu. Ale nie da się w takich sytuacjach, sam przez coś podobnego przechodziłem i to wiem. Ten chłopak zeznawał w Sądzie, że chce zostać u taty, a dziewczynka jest za mała, jej głosu nie wzięto pod uwagę, no ale filmik pokazuje wszystko...