- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1594 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
14 odpowiedzi
partymaker
6
Ludzie narzekają, że Alvarez to nie jest rozwiązanie i zbawienie po czym w tym samym poście... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1594 Culés
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6184086.html
Kalka sytuacji z zeszłego roku, odczucia identyczne. Szacun masq że tak długo chce Ci się walczyć z przeciwnikami Ernesto, ja nie mam na to sił ale w pełni popieram.
Prawie bym już uwierzył że Ernesto to taki wielki geniusz trenerski i taktyk, wszak wszyscy to powtarzają. Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą..
A fakty są takie że zmierzyliśmy się z mega zdeterminowanym zespołem, wybieganym, grającym na wysokim pressingu. Efekt? Brak większego pomysłu na wyjscie spod pressingu, rozgrywanie między środkowymi obrońcami i MATSem, jak ktoś podejdzie jeszcze wyżej to laga na aferę byle gdzie. 4-3-3 z bezbarwnym Coutinho nie dającym z przodu nic, a z tyłu to aż szkoda gadać nie zadziałało w 1 meczu, w drugim gdzie Liverpool nie ma nic do stracenia wychodzimy na mecz... tak samo. I mecz wygląda jeszcze gorzej. A pamiętajmy że nie bylo Salaha, Firmino, Keity w wyjściowej 11.
Czy tak gra Barca? Bez pomysłu na rozegranie, bez pomyslu na wyjscie spod pressingu, z mniejszym posiadaniem piłki nawet u siebie? Nie sądzę. Ileż to bylo dramatycznych do oglądania meczy które ratował Leo?
Zaraz ktoś powie o lidze... super, tylko że w tej lidze tak na prawdę nie było z kim przegrać. Kiedyś Tito zdobył ligę ze 100 punktami, tak samo Jose z Realem. A teraz ile możemy mieć i ile wystarczyło do mistrzostwa?
Wielki szacun dla Liverpoolu, wielki szacun dla Kloopa za nastawienie tej drużyny w taki sposób. Niesamowity człowiek, już nawet nie tylko jako trener ale to ile ma w sobie energii i charyzmy. Zdecydowanie zasłużyli, byli lepsi w dwumeczu nie ma co gadać. A my się musimy podnieść, koniecznie z nowym trenerem.