La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

9

Wczorajszy dzień pięknie pokazał siłę futbolu wypracowywanego przez lata przez zawodników, trenerów, całe sztaby szkoleniowe które były pod skrzydłami Johana Cryuffa, a jeszcze wcześniej Rinusa Michelsa. Po latach futbolu bardzo bezpośredniego, rzemieślniczego i z mniejszą ilością artyzmu, wczoraj zwyciężył futbol kreatywny, odważny, pełen pasji i zaangażowania.

Dziś będę kibicować City, mimo całej sympatii do Tottenhamu. Będzie to coś pięknego, jak 3 na 4 kluby z tej samej filozofii (City włączam do tego grona ze względu na Pepa i po prostu ich teraźniejszy styl gry) będą w półfinałach najbardziej prestiżowych rogrywek świata. Będzie to wg. mnie duże zwycięstwo takiego podejścia do futbolu co dla mnie będzie cudownym doświadczeniem, bo w takim futbolu zakochałem się już na amen :)

No i chciałbym wspomnieć o Cristiano. Wczorajsza euforia Katalończyków była spowodowana nie tylko stylem gry Ajaxu i piłkarzami którzy do nas przejdą, ale również tym że Cristiano odpadł i tutaj nie powinno być nic dziwnego. Wszyscy wiemy jaki jest Ronaldo, jaki potrafi być... arogancki. Poza tym wszyscy widzimy różnicę w czysto piłkarskiej grze pomiedzy Nim, a Leo. Im wcześniej odpadł tym lepiej, bo tym prędzej odpadnie w walce o indywidualne nagrody i "uznanie" w mediach, a nie oszukujmy się - irytuje nas wywyższanie Ronaldo i tym bardziej irytowałoby nas to, że Krystyna miałaby szanse na ZP. A teraz już nie ma i z tego się bardzo cieszę. Liczę, że Leo w półfinałach i finale udowodni swoją wyższość. Zresztą nie musi udowadniać. Niech ją po prostu przypieczętuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?