- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 617 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 617 Culés
7
Napiszę tak. Cieszę się, że Bartomeu jest prezydentem Barcelony, bo gdyby niektórzy sprawowali władzę to po dzisiejszym meczu nie byłoby już Umtitiego, Lengleta, Busquetsa, Suareza i Coutinho.
Dobrze, że dzisiaj były rotacje i ich nie kwestionuję. Można być za sprzedażą pewnego Chorwata, ale radzę już skończyć z tym śmiechem z jego osoby, że ciągle gra itp. Właśnie z jakiegoś powodu jest dla Valverde ważny i widać to w meczach, w których nie gra. Gość wnosi do naszej pomocy bardzo, bardzo dużo.
Proszę nie traktować wszystkich zwolenników Valverde jako osób, które ślepo idą za trenerem, bo to wrzucanie wszystkich do jednego wora nie powinno mieć miejsca. Cieszy mnie świetny mecz Malcoma i oby więcej tych szans, bo zasługuje na nie.
Kolejny raz jestem mocno rozczarowany komentarzami w trakcie meczu. Jak co niektórzy mogą śmiać się z komentarzy ze strony Realu, jak tutaj w trakcie meczów jest jeden wielki koszmar.
Walka i wiara do samego końca czasem sprawia, że niemożliwe jest bardzo możliwe. Obrona dzisiaj bardzo słaby mecz, ale trzeba oddać gospodarzom kapitalną grę w ofensywie. Dla postronnego kibica to było coś cudownego.
0
@student97r Stary, moim zdaniem to trzeba sobie dać spokój już z tymi komentarzami i wypominaniem innym głupoty.
Próbowałem wiele razy, nic się nie zmienia i się nie zmieni. Rzeczywistość jest taka, że kibicujemy klubowi na tyle rozpoznawalnemu i utytułowanemu, że dzieciarnia+rozpieszczeni do granic możliwości malkontenci wśród fanbase'u to norma.
Trzeba się przyzwyczaić i po prostu ignorować.