- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 869 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 869 Culés
1
Ter Stegen-Semedo,Pique,Umtiti,Alba-Rakitic-Busi-Alenia-Messi,Suarez,Cou skład pewniak na jutro.
1
@kenneth99 Nie ma opcji, by Alena wyszedł od pierwszej minuty w takim meczu.
0
@LuisSalvano Bądźmy szczerzy. Alena nie ma szans wyjść od pierwszej minuty w jakimkolwiek meczu xd Nie u Valverde.
0
@nitey Myślę, że będzie dostawał takie szanse za jakieś 5 kolejek, jak już liga definitywnie będzie nasza ;)
92
@nitey Dlatego pod wodzą Valverde od pierwszej minuty wychodził już w 10 meczach (tylko w tym sezonie)? Logiczne.
Brak słów na waszą głupotę.
1
@nitey Szkoda, że już wychodził, ale faktycznie nie ma. :)
2
@ViscaBarca123 Szkoda w ogóle wchodzić w dyskusje.
2
@ViscaBarca123 tlumacz kibicom co nie ogladaja meczy a potem tylko patrza na wynik i dyskutuja
1
@kenneth99 Ja jutro wolałbym jednak Lengleta na ŚO, gość jest w niesamowitej formie, niech zagra, poza tym nie jedzie na zgrupowanie kadry, więc sobie wystarczająco odpocznie przed najważniejszą częścią sezonu. A zamiast Aleñi wolałbym jednak Arthura, ponieważ w meczu z Betisem potrzebna będzie większa kontrola w środku pola.
7
@Odesseiron Tutaj trzeba być niezłym debilem, żeby coś takiego napisać.
1
@ViscaBarca123 Daleko mi do wyzywania ludzie, ale zawsze przy takich wpisach zastanawiam się czy ktoś taki jest w ogóle kibicem Barcelony, czy ogląda mecze. Czy w ogóle go cokolwiek związane z tym klubem interesuje.
5
@ViscaBarca123 Wystarczy, że Ty na tej stronie jestem inteligentny i nie pokazujesz głupoty
3
@FCB24 Z pewnością nie takiej. :P
0
@ViscaBarca123 Całe 290 minut na 27 kolejek. Ciekawe..
1
@Alfonsinio Progres jest spójrz sezon poprzedni i ile grał także proszę nie pieprzyć głupot.
0
@Hushovt Podać statystyki-pieprzyc głupoty xd temat wyczerpany haha :) co więcej, w lidze wyszedł 3 razy w pierwszym składzie ale no nic.. Pieprze głupoty, trzym sie