- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 614 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 614 Culés
0
Minął ponad tydzień od mojego rozstania z dziewczyną a się dowiedziałem że już sobie znalazła innego. Już mu współczuję. Skoro odeszła ode mnie z dnia na dzień to czemu ma tego nie zrobić nastepnemu? Zresztą dla mnie też odeszła od innego praktycznie z dnia na dzień. :)
16
@Theodore_Bagwell There's always a bigger fish
0
@Theodore_Bagwell Znajdziesz se nowa T-Bag!
0
@Theodore_Bagwell I czemu tak nie myślales kolego gdy do Ciebie odchodziła z dnia na dzien? :P
Czasem lepiej odejść niż na siłę męczyć się w "związku" i ciągnąć go przez kilka lat, gdy nie ma sensu z różnych powodow. Czy to uczucie które wygaslo itd.
14
@Theodore_Bagwell Prawdziwy Bagwell wiedziałby co z nią i nim zrobić.
0
@AboveYou Wiesz Jak jest. To było ponad 3 lata temu. Byłem głupi. Pierwsza miłość. Zauroczenie.
0
@Qlewer Nie chce problemów;)
0
@LioMessi10 Szczerze to na razie nie chce żadnej. Wolę poświęcić czas kolegom bo przez ostatnie 3 lata ich zaniedbalem przez nią. A właściwie dla niej. Głupi byłem.
0
@Theodore_Bagwell Tydzień? ja mam wrażenie że tego typu wpisy umieszczales już z miesiąc temu.
0
@sokot Tak. Pisałem jakiś miesiąc temu ale wtedy jeszcze się ułożyło i było coraz lepiej A tu nagle tydzień temu się skończyło i nie miałem siły już się starać nawet. Odpuściłem. Bo szkoda się męczyć. Była strasznie niestabilna uczuciowo. I lepiej dla mnie jak dam sobie spokój z nią.
0
@Theodore_Bagwell Ja bardziej tak żartobliwie a propos Twojego awatara, a jak nie znajdziesz to zmusisz do seksu i takie tam :)
Słabo mi to wyszło :D
Swoją drogą uwielbiałem postać Teodora, szkoda że się skończyło jak skończyło.