- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 755 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 755 Culés
0
https://www.instagram.com/p/BueB8MnAR_Y/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1c0jhdex4z9pp
Nasz ulubiony piłkarz pozdrawia La Ramblę :D :D.
0
@Katalonik97 kurcze, ja to bym jednak ten hajs na naukę bym przeznaczał , heh
4
@Katalonik97 Ile bym za to kupił zbiorów do chemii..
0
@nieprzysiadalnosc Chemia rozszerzona jest najpiękniejsza :) Pozdrawiam!
2
@Lola120 Czy ja wieeem.. co zniszczyła mi psychikę, to moje :D
0
@nieprzysiadalnosc Mi właśnie niszczy! Wczoraj sprawdzianik, dziś dwie chemiusie :( Życie biol chema to sam mem xd
0
@Lola120 Trudny, ale bardzo satysfakcjonujący kierunek. Co po liceum?
0
@nieprzysiadalnosc Jestem w drogiej klasie, jak narazie staram się łączyć szkołe ze sportem a jak uda to robić coś z nim związanego. Pożyjemy zobaczymy narazie ciche plany ale bez konkretów. A jak u cb? Skończyłeś już liceum?
0
@Lola120 Teraz maturka i potem medycyna lub fizjoterapia. Czy to będzie to czy to, potem będę się pakować w sportową specjalizację
0
@nieprzysiadalnosc No ja na medycynę nie liczę bo się nie nadaje. Nawet wątpię że będę pisała chemie. Biologia jest zdecydowanie dla mnie lepsza. Cykl Calvina lepszy niż te całe redoksy, czy inne katalizatory które obecnie przerabiam :(
PS. Powodzenia i 100 procent z maturki :)
0
@Lola120 A dziękuję, dziękuję. Wątpię, żeby było sto, ale byłoby miło.
O nie, tylko nie metabolizm. Najgorsze zło :D
0
@nieprzysiadalnosc No przyznam czasami i biolka może podziałać na nerwy. Te nazwy co mi język łamią miesiąc później o nich nie pamiętam. Zobaczymy jak będzie trudno za rok :(