- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1344 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
33
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
16
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1344 Culés
32
"Kim my mamy straszyć w Europie? Viniciusem co nawet w stodołę by nie trafił? No proszę was" hahha XDDDDDDDD
7
@Barcelismo Slysze opinie ze Ronaldo w sytuacjach Viniciusa strzelilby hat tricka z tym ze kazdy zapomina ze obecnie to Ronaldo pewnie nie zrobilby chociazby jednego takiego rajdu/porobienia Nelsona jak mlody Brazylijczyk wiec ciezko by mu bylo znalesc sie w tych wlasnie sytuacjach :D
1
@AboveYou Ale by wykorzystał sytuację i to by się liczyło, a nie wkręcanie w ziemie dla sztuki.
1
@Grzesior667 Z tym ze Real jedyne okazje jakie mial to po rajdach Viniciusa w tym meczu =)
Ronaldo juz sie pokazal w tych swoich sytuacjach w meczu z Atletico.
I zeby nie bylo nie stawiam Viniciusa nad Ronaldo bo zaraz ktos sobie tak pomysli. Odnioslem sie wlasnie do tych opini Co by zrobil wczoraj Ronaldo na miejscu Viniciusa w tych wlasnie sytuacjach.
0
@AboveYou I co z tych okazji jak żadnej nie wykorzystali? Mógłby nawet z 10 sytuacji 100% wykreować, ale liczą się tylko te wykorzystane.
1
@Grzesior667 I pozostaje nam sie tylko z tego cieszyc =).
Strach pomyslec co bedzie z niego gdy ogarnie te strzaly i zachowa zimna krew w tego typu sytuacjach.
0
@AboveYou Pozostaje trzymać kciuki za chłopaka.
0
@Grzesior667 kurde, nie mowili Ci jeszcze? Jak zawodnik gra dla Realu, to MUSISZ go obrazac i mu umniejszac, tak to juz wyglada xd
0
@Grzesior667 Dopóki gra w Realu to nie widzę powodów, aby trzymać za niego kciuki... Są inni młodzi piłkarze, za których wolę szczerze trzymać kciuki, m.in. Dembele i Puig.
0
@LuisSalvano Nie jestem człowiekiem zawistnym, żeby nie trzymać kciuków za chłopaka tylko dlatego, że gra u rywala. Jeszcze gdzie wydaję się być sympatycznym chłopakiem, bo za piłkarza podobnego do Casemiro czy innego Ramosa to poprostu nie dałoby się trzymać kciuków.