La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1401 Culés

konto usunięte

2

Do fanów NBA. :)
Otto Porter Jr. do Chicago w zamian za Bobby'ego Portisa i Jabari Parkera. Wizards zyskują również pick w 2 rundzie draftu 2023 roku. Czarodzieje widzę robią miejsce w salary cap, bo z tego co kojarzę to Parker w następnym sezonie ma w kontrakcie zapisaną opcję zespołu, a Porter Jr. ma wysoki kontrakt. :) Ciekawa wymiana. Wcześniej do Phoenix Suns powędrował Tyler Johnson, a do Miami Ryan Anderson.
Trójstronna wymiana pomiędzy Cavaliers, Kings i Rockets. Iman Shumpert idzie do Houston, Alec Burks wędruje do Kings, a do Cavaliers idzie Brandon Knight, Marquese Chriss i chroniony pick w 1 rundzie draftu 2019. Wreszcie coś z 1 rundy. :) Na razie nie wiadomo na jakiej zasadzie chroniony. :)
Źródło oczywiście twittera Adriana Wojnarowskiego. :) Początek wymian, zobaczymy czy dojdzie dzisiaj do czegoś wielkiego. :)

0

@student97r chyba wszyscy czekamy na bombę ;) szkoda mi Parkera po koszmarnej kontuzji a zapowiadał się na świetnego grajka. Cavs robią czystki ;) zobaczymy jak długo potrwa przebudowa.

konto usunięte

1

@student97r Knicks jak dobrze pójdzie też będą mieć ponad 70 mln do wydania :D

Ale co z tego...
Salary cap bez all-stara to tylko przepłacone kontrakty dla średnich zawodników

1

@Pedeudo Pytanie kto będzie chciał tam pójść ;) tam w pierwszej kolejności to powinni zatrudnić trenera z prawdziwego zdarzenia.

konto usunięte

0

@fart Oj tak, nieważne jaką. Pojawiają się też plotki o transferze Lowry'ego, Gasola czy Conleya. ;) Parker może się odbuduje, tego mu życzę. Na spokojnie w nowym sezonie. :) Wątpię, że Wizards przedłużą mu kontrakt, więc możliwe, że Parker trafi na rynek w lecie jeśli dobrze rozumiem to wszystko. ;) Co do Cavaliers bardzo, bardzo cieszy mnie 1 runda draftu. Mam nadzieję, że chroniony w taki sposób żeby łatwo do Cavs trafił. Chriss młody zawodnik, więc zawsze szansa, że się rozwinie. Trochę martwi mnie kontrakt Brandona Knighta, jest wysoki na ten i kolejny sezon, ale może uda się go przehandlować? Zobaczymy, najważniejszy jednak pick i kolejny młody zawodnik. W ten sposób Cavs powinni budować zespół. Jestem ciekaw czy uda się jeszcze wytransferować JR Smitha, czy jednak nie znajdzie się chętny. Co by nie mówić pomimo beznadziejnej formy Smith jako wsparcie z ławki i rzut za 3 punkty mógłby być, ale ma wysoki kontrakt. :/

konto usunięte

0

@Pedeudo Na rynek trafi kilku ciekawych zawodników. :) Knicks to cały czas drużyna z miasta marzeń, że tak powiem. Nowy Jork to ogromny rynek, a w dodatku Madison Square Garden to wielka hala. :) Na pewno powalczą o 2 gwiazdy, bo będą mieli na to pieniądze. Podobno Knicks chcą rozwiązać kontrakt z Kanterem. :)

konto usunięte

0

@fart Raczej właściciel powinien się zmienić.
Przez tyle sezonów tankować i nie ułożyć żadnego sensownego składu.
Jeszcze zrobili z Porzingisa tego złego...
Najgorzej zarządzany klub od wielu już lat

konto usunięte

0

@fart Cavaliers wyślę jeszcze do Rockets Nicka Stauskasa i Wade'a Baldwina. Niedawno ich pozyskali w wymianie za Hooda. :) Szkoda, że nie udało się za Hooda wyciągnąć 1 rundy.

konto usunięte

1

@student97r No właśnie nikt nie chce tam grać.
Co z tego, że miasto marzeń jak klub nie traktuje z szacunkiem zawodników.
Łap świeży link

0

@student97r Myślę, że wszyscy czekamy na to co się stanie z AD ;) Lowry? moim zdaniem zostanie ma fajną ekipę i wreszcie nie trafią w PO na Jamesa ;D bardziej skłonny jestem uwierzyć w plotki dotyczące Conleya. Miśki chyba również już myślami przy drafcie i przebudowie więc to łakomy kąsek dla pozostałych ekip walczących poważnie w PO.

konto usunięte

0

@Pedeudo Zobaczymy w lecie co tam wykombinują. :)

konto usunięte

0

@fart Grizzlies mówiło się, że chcą iść w przebudowę pozbywając się tej 2. Zobaczymy, bo obaj mają wysokie kontrakty i to też może być problem chociaż obaj potrafią jeszcze grać na wysokim poziomie.

1

@Pedeudo Dokładnie widać i to już od wielu lat, ze tam generalnie nie ma pomysłu na to jak to wszystko poukładać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?