- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 680 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 680 Culés
18
Piotr Wielgucki znany także jako bloger Matka Kurka od lat walczy z WOŚP. Po ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza wskazał Jurka Owsiaka jako winnego napaści na samorządowca.,
Co za dzban!
2
@SHIBA Ciekawe co takiego Owsiak zrobił złego. Chętnie bym posłuchał
1
@GenerałXavi To ochrona zawinila albo szef tej ochrony .
0
@SHIBA Dzban to mało powiedziane.
0
@GenerałXavi A prezydent nie ma swojej ochrony? Jego ochrona też nie zareagowała.
0
@Bagsik88 Nie, prezydent gdanska nie mial ochrony.
2
@GenerałXavi Tak duże wydarzenie powinno podlegać ustawie o imprezach masowych, gdzie do ochrony obligatoryjnie przydzielana jest policja. Ale jeśli szef MSW z góry zapewnia, że "żaden policjant nie będzie brał udziału w WOŚP" to ręce opadają.
0
@SHIBA Aha to dziwne bo np. w Warszawie była przy poprzednich finałach.
0
@GenerałXavi Bo nikt nie ponosi odpowiedzialności za złe decyzje, wszystko jest zamiatane pod dywan.
0
@GenerałXavi Gadasz głupoty teraz....ilu prezydentów w USA zabili? Albo jakiś senatorów itp?
2
@GenerałXavi To skoro Policja zabezpieczała finał to czemu nie zareagowali odpowiednio? Smutne, że szukasz na siłę chcesz Owsiaka oczernić.
0
@GenerałXavi Umiesz czytać? Napisałem o zabójstwach/zamachach na prezydentów/senatorów - osób publicznych....a po za tym, jak niby chcesz to udowodnić?
1
@GenerałXavi W"iem, że ten Pan natarczywie atakuje Owsiaka, przesadza itd. ale tym razem może mieć "szczęśliwie" po części racji, bo jednak Owsiak pośrednio (bo pewnie ma od tego ludzi) odpowiada za bezpieczeństwo.
Tam zawiniła ochrona i nie ma co do tego wątpliwości."
Policja jak ochrona była przed sceną - filmik jak wyprowadzają tego debila. Znowu coś wmawiasz...ochrona zawaliła, jak Policja i Ci co odpowiadali za imprezę masową.
0
@GenerałXavi To jak tak patrzymy to i Adamowicz jest winny temu.
0
@GenerałXavi Bardziej chodzi o to, że to on odpowiada za imprezy masowe w mieście.
0
@GenerałXavi Wcześniej źle napisałem- Policji wcześniej tam nie było- to jest niesmieszny żart. Ochrona zawaliła, ale to, że Policji nie było to kpina i nie dziwne, że ludzie też jadą po Pisie. A w USA też się zdarzają wpadki ochrony najważniejszych osób w Państwie- np. Przed Biały Dom - na te błonie przed- wbił się typ. To w żaden sposób nie usprawiedliwia, ale pokazuje jakie jest to trudne i jak Policja odmawia pomocy to nie jest dobrze.