- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1256 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1256 Culés
0
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/a7gyp0/the_reasons_why_rabiot_is_so_hated/?utm_source=reddit-android
Ciekawy post napisał jeden z kibiców PSG o Rabiocie. Czytając to wiadomo jedno, chłopak nie docenia niczego i to może być olbrzymi problem. Mamy już dwie tykające bomby Dembele i Vidala, na co dokładać do tej drużyny kolejną?
7
@german_17 Nazwanie Dembele tykającą bombą jest moim zdaniem nad wyraz. Precyzyjniej pasuje do niego określenie zagubiony chłopak.
3
@SeeleyBooth Vidala też bym nie nazywał tykającą bombą. Wiem o jego 'popisach' w innych klubach, ale co on takiego zrobił u nas żeby mu coś zarzucać? Wrzucił jakieś głupie zdjęcie na Instagram chyba i to tyle. Z kolei na boisku dostał 2 kartki w 21 występach, wydaje mi się że mocno spokorniał w Barcelonie.
3
@Striker Zgadzam się. Po zachowaniu widać, że Vidal dojrzał jako człowiek. Muszę przyznać się, że po ogłoszeniu transferu miałem ogromne obawy o jego charakter. Bałem się czy nie popsuje atmosfery panującej w szatni. Z początku moje obawy zostały potwierdzone, ale na szczęście Chilijczyk zareagował fantastycznie i śmiało mogę powiedzieć, że jest naszym piekielnie ważnym ogniwem, Naszym wojownikiem, który pociągnie zespół w chwilach kryzysu.
0
@german_17 Nie będę oceniał człowieka po jakimś komentarzu przypadkowego kibica. Jeszcze niech sprawdzi czy Rabiot ustąpił miejsca starszej osobie w dziecinstwie
2
@german_17 Jak już coś to trzy,bo Valverde też nigdy nie wiadomo z czym wystrzeli przy ustalaniu składu :)
0
@Striker Panowie ja was rozumiem, Vidal się uspokoił to fakt (tylko czy on się nie uspokoił bo gra? co będzie jak siądzie na ławce?), Dembele nie spóźnia się na treningi ostatnio, gra wyśmienicie ale to nie zmienia sytuacji że w każdym momencie może być odpał z ich strony.