- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1111 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1111 Culés
0
Dybala jest irytujący. Podobnie jak z Zielińskim. Psychika nie nadąża. Różnica taka, że Argentyńczyk ms dużo większe umiejętności.
0
@GenerałXavi Dybala to jest Arjen Robben(choć bliżej to dla Suso do Robbena) świetny piłkarz, ale nie na kosmiczny poziom
3
@GenerałXavi Stracił, ale tylko trochę. Zwalanie winy na Ronaldo jest słabe. Przecież on nie każe Dybali glupio tracić piłek.
0
@Pawci023 styl gry, a nie jakość
6
@krzychu1526 Kluczową decyzją było wybranie reprezentacji. Przebywanie z Peszką i Groscikim raz, dwa wyrobiłoby mu psychikę Psikuty.
0
@GenerałXavi Nie no szczyt. XD
W Realu blokował Bale'a, teraz blokuje w Juve Dybalę. Szkoda, że Bale po jego odejściu gra jeszcze większą kaszanę a i Paulo przed przyjściem " pewnego Portugalczyka " do klubu nie prezentował 50% tego co w pierwszym sezonie w Juve czy podczas pobytu w Palermo. Wszystko wina Krysztjanu!!! :D
0
@GenerałXavi No dobra, ale wtedy był Higuain marnujący setki na potęge a ktoś musiał Juve w tych meczach " ratować ". Oglądałem w tamtym sezonie mecze Starej Damy regularnie i często jego gra odstawała poziomem od statystyk, a jak dobrze wiemy z podryzania " pewnemu Portugalczykowi " statystyki to nie wszystko a w zasadzie nic, no a już w szczególności bramki. Na przeciwległym biegunie Twojej teorii stoi fakt, że taki Mandżukić po przyjściu Krystynki stał się z niszowego elementu a wręcz balastu drużyny drugim najlepszym strzelcem. To co, jednych lubi i pomaga rozwinąć skrzydła a drugich nie lubi bo są Argentyńczykami, grają z Leosiem i ich blokuje? :D Myślę, że Dybala mógł stracić w tym sezonie wiele, ale wynika to po prostu z jego słabej formy czy nieregularności niż z transferu Cristiano, a te czynniki zbiegły się po prostu w czasie.