- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 765 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 765 Culés
36
Alena Alenią, Miranda Mirandą, ale jeżeli Barcelona nie zrobi użytku z takiej perełki jak Riqui Puig, to już będzie naprawdę kiepsko. Gigantyczny potencjał.
Ćwiąkała na TT
2
@IronSanHybrid Pisze tak jakby Alena i Miranda byli już spaleni.
1
@IronSanHybrid Potencjał ma, ale jak na razie to ten potencjał widziany był tylko na 3cim poziomie w Hiszpanii. Jeszcze daleka droga przed nim do gry w topie. Pełno było piłkarzy, którzy w dobrych zespołach błyszczeli, a przechodząc do topowego klubu nie pokazywali nic.
Trzymam kciuki za Puiga, by dał Barcelonie dużo radości, ale wyciąganie takich wniosków teraz jest bezsensowne.
1
@Yoshi94 To wiadomo, że daleka, ale rokuje jak najbardziej pozytywnie :)
2
@IronSanHybrid Lubie Cwiakałe ,ale wrył mi się jego tweet o złotej piłce dla Asensio dlatego z dystansem biorę takie wróżby.
2
@IronSanHybrid Oczywiście, zgadzam się :) mi bardziej chodzi o to, że Ćwiąkała napisał to tak, jakby pewnym było, że Riqui zostanie topowym piłkarzem o ile Barca nie zniszczy mu kariery. Przynajmniej dla mnie ta wypowiedź ma taki wydźwięk :)
1
@IronSanHybrid Pewnie, że tak. W Jego grze widać elementy, których tak bardzo nam teraz brakuje ;) Oczywiście kwestia tego czy nie zatraci tego w starciach z lepszymi przeciwnikami, ale wierzę, że nie. Najbliższe lata pokażą
1
@MarioVeB! No. Dziennikarz sportowy raz napisał głupotę. Większość branży zazdrości...
1
@MarioVeB! haha no coś w tym jest bo jak czytam jego przemyślenia to też mam to z tyłu głowy.
1
@Bykunn Przede wszystkim podoba mi się jego lekkość w przemieszczaniu się po boisku, widać, że chłopak ma tę iskrę Barcelony.