- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 606 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 606 Culés
31
Zastanawiam się czy styl gry Barcelony Guardioli jest jakoś opatentowany przez Pepa? Chroniony prawem autorskim? Cholernie brakuje mi natychmiastowego 5-6 sekundowego pressingu po stracie piłki. Teraz gdy Barca traci piłkę to wszyscy cofają się do defensywy. Dlaczego nie spróbujemy od razu odebrać piłki? A też w ten sposób dać mniej czasu rywalom na przemyślenie akcji i posłanie jakiegoś podania na kontratak?
Czemu przy 2:0 nie wejdzie Alena, którego musimy ogrywać?
Po co w ogóle robić 3 zmiany, skoro regulamin meczu dopuszcza też mniej?
Po co kontrolować mecz w końcówce jak można się cofnąć i dać rywali stworzyć kilka dobrym szans na strzelenie gola? Co to miał być trening dla Ter Stegena?
Czemu gramy chamsko na czas, grając z PSV i mając już pewne pierwsze miejsce nawet w przypadku remisu/porażki? Jeszcze jestem w stanie zrozumieć kiedy wynik jest na styku w rewanżowym meczu fazy grupowej, ale nie w grupie mając już pewny awans! Niby wygraliśmy, ale czuję głównie złość...
2
@KamQiX Winowajcą jest trener, który po prostu nie nadaje się do tego klubu.
1
@KamQiX Dokładnie. Kiedyś po stracie ruszaliśmy do przodu, do pressingu. Dziś? Wszyscy do tyłu.
Sam osobiście jako bramkarz zawsze wolę mieć defensywę wyżej, nie lubię takiego cofania. Ale no to akurat kwestia taktyki.
Niepokoi mnie ten brak nawet próby postawienia na Alèñe. Dlaczego? Nie mam pojęcia. To już lepiej niech Carles gra w Barcelonie B, niż nie gra wcale w seniorach. Ogólnie można zauważyć, że my się spinany tylko na naprawdę ważne mecze i to nawet nie wszystkie. Nie podoba mi się to, ale ocenimy po sezonie, jak okaże się, czy nasza gablota z trofeami się trochę wypełni i w jakimś stopniu :)