La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 930 Culés

konto usunięte

3

Uważacie, że Coutinho powinien grać w 2 linii na ofensywnym pomocniku czy powinno być to miejsce Arthura, a Coutinho w ataku na LS? Początkowo uważałem, że najlepsza będzie dla niego pozycja Andresa jednak czas pokazał, że jest to piłkarz z nieco inną charakterystyką. Inieste zdecydowanie bardziej przypomina nasz "kot w worku" jest to taka trochę mieszanka Bladej Twarzy i Generała. Coutinho widać raczej woli przyjmować otwierające podanie niż je posyłać komuś. Ma dobry drybling, lubi polecieć z kontrą i ma dość fajne penetrujące podania. No i to łamanie z lewego skrzydła na prawą nogę do strzału to chyba jego największy atut. Gdyby był bardziej cofnięty zdecydowanie rzadziej, by go wykorzystywał. Cou nie jest typem regulatora tempa gry, widać jak ochoczo szuka raz po raz okazji do oddania strzału, dlatego uważam, że jego miejscem powinno być lewe skrzydło. Zapraszam do kulturalnej dyskusji na poziomie.

0

@masq Im bliżej bramki tym lepiej żeby mógł wykorzystać swoje umiejętności strzelania z dystansu.

0

@masq Jedyne czego mu brakuje do idealnego skrzydłowego to szybkość. Z drugiej strony pomoc Arthur-Busquets-Rakitić wydaje się najlepszą opcją i dlatego Filipek musi grać na lewym skrzydle.

0

@masq Zdecydowanie powinien grać w trójce z przodu. Gdy gra w pomocy jesteśmy zbyt słabi w grze obronnej. Przy pomocy Busquets, Rakitić, Arthur ten problem znika.

1

@masq Przy Arthurze grającym trochę głębiej znowu w ofensywie będzie błyszczał Rakieta. Także dla Filipa miejsce jest na skrzydle a tym samym Dembele zostaje funkcja jokera

konto usunięte

0

@Bykunn Powinien grać z przodu, w pierwszej połowie męczy obronę przeciwnika, w drugiej zmieniany jest na typowego skrzydłowego i wszyscy zadowoleni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?