- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1125 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1125 Culés
4
szczerze powiedziawszy, niesamowicie denerwuje wkurza mnie wywalanie Malcoma na trybuny, i odsyłanie Lengleta na ławke kosztem, szklanego Vermalena. Kandydatura Valverde, nie podoba mi się niemal od początku - zaczynając od siermiężnego 4-4-2, a kończąc na żenujących decyzjach personalnych. Już pomijając to, czy Barcelona wygrywa czy nie - Valverde, według mnie nie jest to trener dla Barcelony.
2
@sewciu50 Tylko, że Verma zastępując Umtitiego grał świetnie. :) Zobaczymy co w tym meczu pokaże. Wiemy na co go stać i na pewno nie będę go oceniał przed meczem.
0
@sewciu50 Dokladnie waldek chyba powinien odejsc . Strasznie brakuje mi Guardioli
0
@Barca1922 Zacznij kibicować City, jak tak c go brakuje.
0
@skubi99 99 to twoj rocznik pewnie :D kibicowalem Barcelonie jak ty na jagody z drabina chodziles ....
0
@Barca1922 A czyli im dłużej kibicujesz, tym większe głupoty możesz pisać? Ale skoro chodziłem z drabina na jagody, to pewnie masz rację.
0
@skubi99 Glupoty pisze bo mowie ze tesknie za Guardiola ? Haha no taki rocznik jestes ze pewnie nie wiesz kto to jest i ile zrobil dla Barcy. Kazdy prawdziwy kibic Barcelony za nim teskni dzieciaku
0
@Barca1922 Hahaha, tak nie wiem, kto to Guardiola, bo w ogóle nie zacząłem im kibicować za tego trenera. Tylko starszy kolego zrozum, że ta kosmiczna Barca Pepa to już wspomnienie i historia, dlaczego? Bo zwyczajnie kluby nauczyły się przeciwko takiej Barcelonie grać. Jak ci go tak brakuje, to mówię idź kibicować City i zobaczysz, że tam nie jest tak kolorowo, jak mówią niektórzy arcyfani Pepa patrzący na niego przez różowe okulary z romantycznym wspomnieniem jego czasów u nas.