- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 845 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 845 Culés
2
Dzisiejsze starcie Manchesteru United z Newcastle to niby zwykły meczyk, ale jak się popatrzy na to kto trenuje oba zespoły to spotkanie nabiera kolorów. Mourinho i Benitez od dawien dawna toczą jakieś wojenki. Obaj preferują defensywny styl. Kiedyś to byłoby spotkanie dwóch wybitnych taktyków, dzisiaj to spotkanie dwóch wypalonych, którzy nigdy już chyba nie będą się liczyć w światowym topie trenerów.
"Zachowywał się jak paranoik. Kazał zdjąć wszystkie banery z wizerunkiem Mourinho w centrum treningowym – opowiadał Marco Materazzi. – Zagroził mi zesłaniem do rezerw, kiedy zobaczył, że nad szafką w szatni mam zdjęcie z Jose. Jak miałem traktować tego faceta poważnie?(O Benitezie)" (źródło http://2angrymen.tv/syreny-od-odyseusza-taxi-dla-maicona-jedenastu-trenerow-jak-inter-upadal-i-jak-wrocil-do-ligi-mistrzow/)
0
@Homeopata8989 Benitez wypalony? Pierwsze słyszę
0
@Wawrzyszewski Po "blamażu" w Madrycie zaliczył mimo wszystko trochę trenerski zjazd. Z prowadzenia takich drużyn jak LFC, Inter, Chelsea przejść do Newcastle to awansem ciężko nazwać. Aczkolwiek jego drużyna wygląda całkiem przyzwoicie (no... w tym sezonie już nie, ale mieli strasznie ciężki terminarz na początku). I nie traktowałbym tego w kategorii, że "podjął wyzwanie" trenowania słabszej drużyny, po prostu lepsze go nie chciały
0
@Striker Przecież awansował z Newcastle do premier league, utrzymał się i odnosi z nimi w miarę dobre wyniki (proporcjonalne do drużyny którą prowadzi). Na dodatek władze klubu odmawiają mu transferów. Ciężko więcej osiągnąć w takich warunkach.
0
@Wawrzyszewski A napisałem coś innego?