- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1137 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1137 Culés
0
0xc0000098
\windows\system32\drivers.pci.sys
To wyzej To kod bledu, a nizej plik, ktory jest uszkodzony. Odpalam kompa i sie wyswietla czarne tlo i biale napisy i jak chce odpalic windowsa To sie wyskakuje m.in. Takie info jak w dwoch pierwszych wersach napisalem.
Jak To naprawic? Jakies pomysly?
0
@DaPi Masz windowsa na płycie/pendrive?
0
@Striker Gdzies mialem na plycie jakiegos windowsa, ale nie wiem gdzie :/
0
@DaPi A masz jakiegoś drugiego kompa/laptopa/sąsiada gdzie będziesz mógł sobie wypalić płyte? Bo raczej sie bez boot recovery z płyty nie obejdzie (danych nie stracisz). Jakiego masz Windowsa?
0
@Striker Siorka cioteczna w tym samym bloku mieszka wiec ona by w sumie mogla w razie czego.
Windows 7 mam
1
@DaPi https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows8_1-windows_install/0xc0000098/51eb0d54-9769-4245-9c1c-e74845eeb9d1
Tu masz więcej napisane jak to zrobić.
0
@Striker Co te United I Mourinho XDDDD
0
@Striker Lol, nie wiem, czemu dodalo to jako odpowiedz do Twojego komentarza xd