- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 991 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 991 Culés
0
Wczoraj do portu wojennego w Gdyni, w ramach misji NATO, wpłynął duński okręt dowodzenia HDMS Esbern Snare.
https://zapodaj.net/5d79c66960ca7.jpg.html
Oby nasza marynarka doczekała się kiedyś takich okrętów...
3
@fcbarcafan19 E tam, lepiej dać 500+, jedyne czego może się doczekać to starych okrętów od naszego ''przyjaciela'' Ameryczki
1
@fcbarcafan19 Inwestowanie w marynarkę w naszej sytuacji mija się z celem.
0
@Kajtek77 Nieprawda. Wiadomo, że pozostała część armii jest bardziej potrzebna, ale nowoczesna marynarka też by się przydała. Poza tym my sprzedaliśmy swoje stocznie i chcemy kupić jakiś australijski złom, a taka Dania produkuje statki klasy światowej.
0
@fcbarcafan19 Nasza armia jest szykowana na ewentualny (nie daj Boże) konflikt z Rosją. Flota Bałtycka jest bardzo silna dlatego rozbudowa naszej floty do niewiadomo jakich rozmiarów mija się z celem. Dobrze by było aby zredukować ilość okrętów do minimum i wprowadzać do służby nowoczesne okręty wielozadaniowe.
0
@fcbarcafan19 Właśnie PIS odkupil stocznie która w 2006 sprzedal
1
@Kajtek77 Przecież oto mi chodziło. Dania nie posiada wielkiej floty tylko ma parę nowoczesnych statków. Dlatego moim marzeniem jest pozbycie się obecnego złomu i zastąpienie go nowym sprzętem. No ale lepiej dokupić złom do złomu ;)
0
@Janiama PO z kolei zlikwidowało w 2009 stocznię szczecińską swoją genialną specustawą. Poza tym UE również się przyczyniła do tego, bo kazała stoczniom oddać pomoc od państwa. Przynajmniej obecny rząd coś zrobił i "próbuje" naprawić przemysł stoczniowy.
1
@fcbarcafan19 Pod tym podpisuję się wszystkimi kończynami :)