- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1272 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1272 Culés
18
Asensio zmienił nick na insta marcoasensio10 a w realu wiemy kto gra z takim numerem i jakie ploty ostatnio chodzą po sieci co do tego pana ;) Oczywiście zmiana cyferek w nicku to nic szczególnego ale powstaje wiele domysłów ale jakby to miało oznaczać jego numer na koszulce w przyszłym sezonie to wnioskuje ze modric albo dostanie numer 7 po crisie albo odejdzie;)
0
@olejtm 7 nie pasuje do Modricia, watpie ze ja wezmie
0
@olejtm Ja do dzisiaj cierpię,ze Barcelona przegapila i dała d..y przy. transferze Asensio Mallorka sprzedala go Realowi za 3,5 mln Euro. Nigdy sie z tym nie pogodziłem a, wiem że sie nim interesowała
4
@Gomola Asensio dobry grajek ale on ma 2 dobre mecze i później pół roku średniawy :) Oczywiście 3,5 mln to drobne za niego ale sam Real nie wierzy ze będzie wiódł pierszwe skrzypce skoro ciagle pogłoski o Hazardzie albo marzenia w stylu ze Vincius odpali i będą mieli swojego Neymara ;)
4
@olejtm Asensio jest tylko rok starszy od Dembele, który uważany jest za gigantyczny talent, będąc znacznie bardziej doświadczony. Jest nierówny ale czasem jak już się pokaże to głowa mała. Real zrobił świetny interes.
3
@olejtm Nie zmienił dziś ani wczoraj. Ma od dawna.
0
@ClassicRock Pozatym ja pamietam cały ubiegły sezon Dopóki Asensio był wystawiany w pierwszym skladzie to Real wygrywał i nie gubił punktów. Pózniej jak wstawiał Benzeme bez formy to Barcelona zaczeła uciekać Realowi w tabeli. Zawodnik, który strzelił bramke w finale LM bardzo dobry technik i potrafi przymierzyć za pola karnego