- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1220 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1220 Culés
5
Ładna ekipa nam się robi, na ławce- Roberto, Arthur, Malcom, Vidal, Lenglet, Paco/Munir może Rafinha. Każdy może wejść i zrobić różnice.
15
@bartekvisca Roberto nie będzie siedzieć na ławce, a grać w pierwszej jedenastce na prawej obronie.
32
@hen0x Myślę że Semedo pokaże klasę.
7
@hen0x Nie w tym sezonie. PO jest dla Semedo, a na zmianę będzie mial Wague ;)
0
@bartekvisca Semedo dobry gracz ale w ofensywie jego wrzutki to tragedia i w defensywie średnio jeszcze wyglada no ale być może Valverde nas miło zaskoczy chociaż po transferze Vidala to wolałbym Roberto na obronie bo i tak pomocników mamy w ciul ;)
1
@bartekvisca W poprzednim sezonie rywalizację z S. Roberto przegrał bardzo, bardzo wyraźnie. Nie sądzę aby w tym sezonie było inaczej.
Szansą dla Semedo może być brak transferu do pomocy. Alena ma kontuzję a Rafa i Denis mogą jeszcze odejść z klubu.
6
@hen0x Wydaje mi się, ze Semedo go wygryzie.
1
@adambądkowski93 Wague narazie w drugim zespole.
0
@Wilczeq Ale ma trenować i dostawać szanse z pierwsza drużyną :)
0
@adambądkowski93 Tak ale Valdek pewnie najpierw da szansę Cucurelli albo Mirandzie.
4
@Wilczeq przecież to zupelnie inna pozycja
3
@Wilczeq Cucurella i Miranda sa lewymi obrońcami
1
@bartekvisca Roberto ma 1 skład i tutaj raczej nic nie zmieni się. Semedo będzie pewnie dostawał szanse.
1
@adambądkowski93 Jaki Wague.. Tylko Mateu Morey
1
@bartekvisca Już takie wnioski, bo oddał strzał na bramkę w meczu ze Spurs? Przypominam, że on w poprzednim sezonie zaliczył tylko jedną asystę. W meczu z Murcią w CdR. Jeśli nie poprawi gry ofensywnej, to jeszcze długo będzie siedzieć na ławce.
1
@Pedeudo Który nie zagra przez kilka miesięcy przez kontuzje. Niedługo będzie miał operacje