- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1311 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1311 Culés
11
Mija dokładnie 88 lat od śmierci Hansa Kampera, człowieka któremu zawdzięczamy istnienie FC Barcelony, najukochańszego klubu pod słońcem. Z tej okazji życzyłbym sobie a nawet żądał od redakcji specjalnego artykułu o założycielu Blaugrany. Mniemam iż w serwisie pracują ludzie którzy znają język hiszpański a przynajmniej angielski więc sądze że to nie stanowiło by najmniejszego problemu. O szwajcarze wiemy jedynie że cierpiał na depresje i popełnił samobójstwo. Lecz to tylko suche fakty a my cules zasługujemy na co najmniej szczypte historii o bądź co bądź założycielu Dumy Katalonii
A więc redakcjo?
Wcale bym się nie zdziwił gdybym dostał zaraz bana, ten serwis jest bardzo uczulony na prośby i pouczania ale zaraz się przekonamy jak mnie potraktują?
7
@GamperKubalaCruyff Jak coś to będziemy o tobie pamiętać.
2
@GamperKubalaCruyff https://www.fcbarca.com/32954-joan-gamper-nie-tylko-zalozyciel-klubu.html
1
@ściah Słuchaj kolego! Ten artykuł ma już 8 lat, tak? A nie uważasz że podobny artykuł bądź krótszy powinien być co roku w rocznice śmierci? Jeśli tak nie uważasz to bez urazy ale nie jesteś prawdziwym cule i nie zasługujesz by udzielać się w tak wielkim i szanowanym serwisie. Mam przeczucie że wy wszyscy traktujecie historie Barcy jak zeszłoroczny śnieg. To nie przystoi takiemu serwisowi, to zwyczajne lekceważenie przepięknej historii tak wspaniałego klubu.
1
@GamperKubalaCruyff Dzięki za opinię.
0
@ściah A ja przy okazji dziękuje za ten artykuł sprzed 8 lat ponieważ nie widziałem ani nie wiedziałem nic o nim.
Pozdrawia cule hasta la muerte!