- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1302 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1302 Culés
10
Skoro Vidal praktycznie na wylocie, to muszę się przyznać: kiedy przychodził, to obstawiałem, że z powodzeniem wejdzie z buty Alvesa. Byłem też zdania, że zrobi w Barcelonie ciekawszą karierę niż Arda. W tej drugiej sprawie się w sumie nie pomyliłem, ale to żadne pocieszenie. :D
Dobrze, że powoli odchodzi, bo to chyba najsłabszy ofensywny zawodnik jakiego widziałem w Barcelonie od czasów Santiego Ezquerro (pomijając oczywiście młodzieżowców, którzy dostali jednorazowe szanse).
1
@hen0x Ja to ogólnie do końca nigdy nie wiedziałem, jaka jest jego rola w Barcelonie. Czy to obrońca, czy to pomocnik... Na pewno spoko z niego gość, ale umiejętności nie na Barcelonę.
0
@hen0x Z tym, że Vidal miał być prawym obrońcą więc nie ma co go oceniać jako ofensywnego zawodnika.
0
@PatrychoO Wstępny pomysł był taki, żeby zrobić z niego nowego Alvesa. A on w sumie zawsze był bardziej pomocnikiem niż obrońcą. Koncepcję zmienił Valverde. Choć chyba niesłusznie, bo na skrzydle wyglądał jeszcze gorzej.
4
@hen0x Cekawe jakby się to wszystko potoczyło, gdyby nie ta jego druga, poważna kontuzja. Przed nią jak zdobył zaufanie Lucho to wymiatał na prawej obronie. Eh, no cóż trzeba życzyć powodzenia.
1
@hen0x Sprowadzili go na zastępstwo za Alvesa, a okazało się że on nie potrafił tam grać. Chociaż i tak jestem zdania że więcej zrobił niż taki Gomes.
0
@hen0x Ja nie miałem wielkich oczekiwań,ale przyznam rację że jeśli chodzi o technikę użytkową to najsłabszy zawodnik od lat.
2
@Skorpion809 Praktycznie cały ostatni sezon spędził przecież na boku pomocy/ataku.
0
@hen0x Bardziej pomocy bo graliśmy 4-4-2 i grał ogony.
0
@hen0x Ale bramkę Realowi strzelił i to się liczy.