- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 852 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 852 Culés
26
Wszyscy obecni zawodnicy pierwszej drużyny polecą z Barceloną do USA. Wyjątkiem może okazać się Douglas, który jest blisko dopięcia wypożyczenia do Sivassporu. [Sport]
Czyli to by było na tyle, jeśli chodzi o sprzedanie kogoś przed 5 sierpnia.
36
@hen0x Czyli dramat jednym słowem
4
@Bykunn Lenglet też chyba gdzieś poleciał z Sevillą.
10
@Bykunn No nie wygląda to najlepiej. 9 sierpnia: koniec okienka w Anglii. 12 sierpnia: początek sezonu w Hiszpanii. Liczba zawodników w pierwszej drużynie Barcelony: 29. Na ten moment 4 nawet nie może zostać zarejestrowanych, a oni jeszcze chcą kogoś sprowadzać.
1
@messix7 Tak, do Benidorm (miasteczko pod Valencią). Jest różnica między tym, a USA.
1
@hen0x A czy w tamtym roku nie było przypadkiem tak, że Danilo poleciał do USA z ekipą, w tym czasie City dopięło transfer i Brazylijczyk leciał do Europy?
2
@hen0x Nie wiem jak to widzi zarząd. Oczywiście sprzedawanie ze Stanów też jest niby możliwe, ale raczej wsadził bym to między bajki. Zobaczymy, jeszcze chwilę mają, ale na ten moment czarno to widzę. Trzeba było się za to już przed MŚ brać, a nie teraz, skoro w tym roku okresy przygotowawcze i tak są bardzo skrócone
0
@Jojko Nie wiem, nie pamiętam. Możliwe, że tak. Jednak Real i Barcelona to dwie inne bajki.
1
@hen0x To prawda, oni jakoś lepiej ogarniają sprzedaż. Jednak nie wykluczałbym, że taki Gomes czy Digne nie przejdą klubów angielskich w czasie tournee Barcy, bo jak wspomniałeś, okienko kończy się tam 9 sierpnia, więc negocjacje międzyczasie nie są wykluczone. Bądźmy dobrej myśli.
0
@hen0x Spokojnie, jeszcze zdążą na Gamperze być zaprezentowani :D
1
@hen0x A mogli sprzedać Gomesa zimą, bo były ciekawe oferty.
0
@hen0x ja liczę na to, że klub chce wystawić do gry tych co chcą się pozbyć by kogoś przekonać ostatecznie.