- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1102 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1102 Culés
1
Wiemy dobrze że ZP Messi nie dostanie, i myślę że Leo straci miejsce w najlepszej 11 roku - w tym momencie przód wygląda tak : Ronaldo - Griezmann - Mbappe, tez tak myślicie?
49
@Pawelsky Nie.
11
@Pawelsky Nie straci miejsca w najlepszej 11. roku i będzie w TOP 3 ZP. Ostatecznie zajmie 2. miejsce, a wygra Ronaldo za wygranie LM (to nic że od początku tego roku nie jest najlepszy). Trzeci będzie Mbappe lub Modrić w zależności od tego jak będą wyglądać w następnych miesiącach. Ewentualnie Salah jeśli znów będzie czarował.
29
@Pawelsky Trochę nie wiem za co ten Mbappe, ale ok. Widać wystarczy zagrać 2 dobre mecze na MŚ żeby już być chwalonym absolutnie wszędzie :D
0
@KamQiX Antoine Griezmann raczej do TOP 3 jeśli Ronaldo i Messi zajmą tradycyjnie TOP 2 ale Mbappe i Modrić także realni aczkolwiek moim zdaniem mniej.
0
@Showman No i to jest dokładnie top5 tego roku. Bardzo bym się zdziwił gdyby ktoś odpadł. Zaraz za Nimi będzie pewnie Salah, Varane, mam nadzieję, że Rakitic znajdzie się w 10 bo zasługuje jak najbardziej
EDIT I nie wiem kim bym uzupełnił top10, może rudzielcem z City? i mimo wszystko Neymarem
0
@KamQiX Ronaldo od początku roku nie jest najlepszy? Ja w nim od początku 2018 roku widzę bestię, która zatrzymała się tylko na 5 meczów, półfinały i finał Ligi Mistrzów oraz mecze z Iranem i Urugwajem na Mundialu. W tamtym roku ZP dla niego ble, bo miał jedynie 5 meczów genialnych a w tym ble, bo miał słabsze 5? Jaka w tym logika?
0
@Junngeas Nie napisałem, że był fatalny, tylko że nie był najlepszy. Tak uważam.
0
@KamQiX Okej.