- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1736 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1736 Culés
32
http://memy-pilkarskie.pl/img/24177/fani-realu-po-rozdaniu-zlotej-pilki-mundialu/
1
@Pawelsky Nie żebym się czepiał, ale spójrz za co był odpowiedzialny Modrić głównie.
30
@Socjopata Szczerze mówiąc Messi grając na innej pozycji był odpowiedzialny za to samo co Modrić + więcej bo jeszcze ofensywa. Nie wiem dlaczego ludzie mówią, że to przekręt. Zdecydowanie najlepszy piłkarz tamtych mistrzostw.
0
@Pawelsky Wiesz jak to mówią, punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
5
@Kamill10 Coooo xD Nie pamiętam żebym Messi w 2014 grał jako rozgrywający, cofając się pod własną bramkę i był odpowiedzialny za zadania defensywne w środku pola, ale ok najwidoczniej gdzieś mi umknęły ostatnie mistrzostwa
3
@Kamill10 No na pewno Messi tak pracował w obronie i biegał tyle co Modric xDD
0
@VEB931 Wiadomo rzucił czasami Messi prostopadła piłkę ze środka pola jak ma to w zwyczaju, ale głównie był przyspawany do prawej strony, ale nie lepiej napisać że na boisku miał takie zadania co Modrić + ofensywa xD
6
@Socjopata Proszę oglądaj. Zagrania i dryblingi z MŚ 2014. Jest tego mnóstwo a to tylko 7 meczów. W dodatku to nie wszystko co pokazał, bo to tylko kompilacja. Jak dla mnie, to Modrić nawet nie zbliżył się do tego poziomu a w finale znikł, gdzie Messi wypracował ze 3 sytuacje 100 procentowe, które jeżeli byłyby wykorzystane dałyby Mistrzostwo Świata.
0
@Kamill10 "Messi grając na innej pozycji był odpowiedzialny za to samo co Modric + ofensywa."
Proszę oglądaj. Modric pracował bardzo wiele w defensywie, biegał za 3 nawet w 3 dogrywce z rzędu, a ty to totalnie pomijasz...
0
@VEB931 Ma dostać ZP za granie bez piłki? Rozumiem zrobił wiele dla drużyny ale za to nagród indywidualnych się nie wygrywa. Jeżeli by tak było to ZP zgarnął by Kante.
0
@Kamill10 Ma dostać za całokształt. Tak, gra bez piłki też jest bardzo ważna i powinna być brana pod uwagę przy wręczeniu takich trofeów. Modric zaliczył świetny mundial zarówno z piłką przy nodze, jak i bez niej.