- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
8
Kurcze czy tylko ja nie widzę miejsca dla Hazarda i jakoś by mnie nie cieszył szczególnie jego transfer? :/
0
@Filip_10 Hazard chyba nie kryje sie z tym, że chcę przejść do Realu.
3
@Filip_10 Chyba jesteś w mniejszości.
0
@Filip_10 Generalnie Suarez ma 32 lata za rogiem, a następcy nie widać...
2
@Filip_10 Mnie najbardziej ucieszyłby Mbappe albo Pogba:)
0
@barcowy1899 Poszedłby tam gdzie go wezmą. To są topowe kluby. Zarówno w Barcelonie jak i Realu miałby 1szy skład.
0
@barcowy1899 Hazard pozycja Suareza gratuluje pomysłowości
0
@crackeer możliwe , że jest w mniejszości ale ja go też nie widze
0
@SympatykBarcelony Nie wierzę hahahahahahahaha
0
@SympatykBarcelony W Chelsea nie raz grywał jako fałszywa "9" ;)
0
@barcowy1899 ????? co się stało się ?
0
@Witekk10 no i co z tego ? powód żeby go sprowadzić ?
0
@SympatykBarcelony Stary czego Ty sie najadłeś ?
Bo tak się składa, że Hazard, to piłkarz, który u boku Modrica, Mbappe, Griezmana, Subasica gra rewelacyjny turniej.
0
@SympatykBarcelony Wydawało mi się, że w odpowiedzi dałem do zrozumienia, że transfer Hazarda nie jest koniecznością, bo wzmocnienie pozycji Suareza za chwilę okaże się koniecznością
0
@Witekk10 Co z tego ze grywal, to nie jest jego pozycja. Hazard musi mieć otwarty boczny korytarz i przestrzen zeby sie rozpędzić, wtedy drużynie daje najwiecej. Przecież to nie jest zawodnik który bedzie sie rozbijal miedzy srodkowymi obrońcami...
0
@SympatykBarcelony A to, że nie zastąpi Luisa 1:1 to powód, żeby go nie sprowadzić?