- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 758 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 758 Culés
49
Łukasz Fabiański: ''Za ostatnie minuty tego meczu wielkie "sorry" z naszej strony. Nie powinniśmy tak robić. Mecz do pewnego momentu był fajny do oglądania, cieszy zwycięstwo i to, że w ostatnim spotkaniu mogliśmy sprawić choć trochę radości kibicom. Wiadomo, że jako grupa wierzyliśmy, że uda się awansować. Patrząc przez pryzmat trzech meczów, uważam, że byliśmy w stanie powalczyć. Zawiedliśmy, jesteśmy bardzo niezadowoleni.'' [Sport.pl]
26
@BarcaInfo Oo pierwsza normalna wypowiedź naszego reprezentanta niesamowita historia
2
@BarcaInfo Fabian .Jedyny na boisku który prezentował odpowiedni poziom.Szkoda że Nawałka ma pupila.Rozumiem wypowiedz.Dyplomatyczna :)
3
@BarcaInfo Mam wrażenie, że to "sorry" to trochę uciekanie od prawdziwego znaczenia i brzmienia słowa "przepraszam". Sorry to może powiedzieć jakiś typek do drugiego typka w autobusie, żeby go przepuścił. Brakowało tylko dodania "taki mam klimat" xd Fabiański nie, bo on i 2-3 innych akurat na plus, ale reszta ma za co przepraszać, a nie "sorować".
0
@PatrychoO Ale uwaga uwaga "sorry" to właśnie znaczy "przepraszam" :D
3
@BarcaInfo Kapitan bez opaski.
4
@Bykunn Cooo :O
Nie o to mi chodzi. Jest ogromna różnica jak ktoś do kogoś w Polsce mówi "sorki", "sorka", "sorry", a przepraszam.
1
@PatrychoO "sorki" sorka" zgadzam się, ale sorry to jest 1 do 1 przepraszam. Jeszcze biorąc pod uwagę, że Fabian gra w Anglii, na prawdę bym się nie czepiał.
1
@Bykunn Powtarzam, nie w Polsce. Prędzej spotkasz jak dwóch nastolatków mówi do siebie "sorry", niż gdziekolwiek indziej, gdzie sytuacja ma charakter bardziej poważny. Krótko mówiąc, sorry mówisz wtedy, kiedy nie stać cię na powiedzenie przepraszam. U Fabiana może i ma na to wpływ gra w EPL, ale on to w ogóle nie powinien nikogo przepraszać.