- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1204 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1204 Culés
14
Mówcie co chcecie ale jednak szanuję Niemców za to że nie srają we własne gniazdo jak to się mówi, zajmują ostatnie miejsce w grupie Ale trener i całe otoczenie i tak mają ogromne wsparcie ze strony i kibiców i związku a u nas po tym samym scenariuszu w trudniejszej dla nas grupie i mniejszym potencjale już wybiło szambo i końca nie widać a Nawałka że poleci to jest pewne i wszyscy zapomnieli już o "cudownym" Euro 2016. Nie od dziś wiadomo że nasze miejsce w rankingu FIFA to było nieporozumienie i nawet taki mecz z Danią 4:0 pokazał nam gdzie nasze miejsce, mieliśmy 3-4 naprawdę fajne lata Ale trzeba się już powoli przyzwyczajać że wrócimy przynajmniej na jakiś czas do tego co było kiedyś, niektórzy naprawdę chyba się zagalopowali i uwierzyli że jesteśmy topową drużyną a najlepsze że takie głosy można było usłyszeć od tych pseudo ekspertów jak Hajto i co.
1
@Phatro Niemcy przynajmniej walczyli. U Polaków widziałeś jakikolwiek pressig zakładany przez całą drużynę?
0
@domin682 Polska przede wszystkim była beznadziejnie przygotowana fizycznie ale i bez tego nie była w stanie piłkarsko pokazać się z lepszej strony od słabego Senegalu no i Kolumbia miała być rywalem na podobnym poziomie a zostaliśmy pożarci jak mała płotka, nie wiem czyja to jest wina pewnie każdego po trochu ale jak sam Lewy mówi że byli po prostu słabsi od rywali to najwyraźniej znaczy to że złoty czas naszego fundamentu dobiegł końca, czasu się nie oszuka Kuba i Piszczu 33 lata i nasza prawa strona nie istnieje, Lewy od pół roku kopie się po czole jak nie dostanie patelni a Krycha już dawno zapomniał jak się gra w piłkę na topowym poziomie więc kto miał tam zrobić tą różnicę? Przehypowany Zielu?