- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 801 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 801 Culés
6
na mistrzostwach w 2002 , 2010 i 2014 Argentyna z Nigerią za każdym razem wygrywała jedną bramką.W dwóch pierwszych przypadkach były to pierwsze mecze w grupie i wygrane po 1-0 a 4 lata temu ostatni i wygrana 3-2 w meczu o pietruche
1
@SympatykBarcelony #pewniaczek
0
@SympatykBarcelony Fajna statystyka, ale mozna tez dodac, ze w 2002 mimo wygranej nad NIgeria ARG nie wyszla z grupy. A wygrana jedna bramka moze nie dac awansu
4
@mekston a w tym 2002 roku Argentyna była faworytem nr 1 a stała się rozczarowaniem nr 1 a Brazylia , która ledwo awansowała często ośmieszana w elminacjach wygrała Mistrzostwo.Może jakaś analogia ?
0
@SympatykBarcelony Tylko że Brazylia w grupie wygrała wszystkie mecze w 2002, także nie wiem xd.
0
@Fhaku póżniej z Belgią Brazylia miała fuksa razy 1000 a w grupie prócz Turcji, Chiny i Kostaryke ;)
0
@SympatykBarcelony pamietam - ARG w eliminacjach grala piekna pilke. Batistuta i Crespo to byl atak.
Wygrali z Brazylia 3-1 w eliminacjach.
Pozniej na MS trafili znowu jak teraz do grupy smierci i jednak nie wyszli. Oby to nie byla ataka analogia, ze jak trafiaja na Nigerie i sa w grupie smierci to odpadaja...
0
@mekston Islandia i Chorwacja wraz z Nigerią grupa śmierci ? może wyrównana ale nie śmierci
0
@SympatykBarcelony Na tym turnieju grupa smierci. 2 europejskie ekipy (cwiercfinalista euro i Chorwacja z takim skladem), wicemistrz swiata i mocna afrykanska ekipa.
Grupa smierci polega na tym, ze sa 4 ekipy na papierze mogace wejsc, a jednoczesnie sa tam ekipy mocne personalnie (Chorwacja, ARG)
A ktora jest mocniejsza na papierze?
Nie ma takiej - dlatego grupa smierci jak na ten turniej.
Jasne to nie taka grupa jak w 2002 - Anglia, Szwecja, ARG, Nigeria
2006 - ARG, Holandia, WKS, Serbia
2014 - Hiszpania, Holandia, Chile, Australia
Ale na tym turnieju mozna tak ja nazwac
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SympatykBarcelony cos nie w tym watku Ci sie wkleja ;)
0
@mekston odniose się do ostatniego zdania - można ją tak nazwać :))