- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
5
Nie mam pytań :v
http://www.gazetawroclawska.pl/polska-i-swiat/a/krzyz-gigant-w-gminie-blaszki-powstanie-na-100lecie-niepodleglosci-monument-bedzie-2-razy-wiekszy-niz-pomnik-chrystusa-w,13243157/#
3
@MarioVeB! "a dla niewierzących ma być fajną atrakcją turystyczną. W końcu najwyższy taki monument w Polsce to jest coś! "
Coś skrajnie nie ciekawego. Wieża Eiffla jest fajna, bo masz tam Paryż, czyli Luwr, Notre Dame i wiele innych atrakcji. Posąg JC w Rio też po pierwsze daje fajny widok i po drugie jest jednym z wielu ciekawych miejsc w ty mieście. Za to jakiś Świębodzin czy Blaszki? Sam taki posąg jest cholernie nudny. Kasa wywalona w błoto.
9
@MarioVeB! A co ci w tym przeszkadza ze tak zapytam?:)
5
@dzynek Przeszkadza to,że ludzie nie mają co jeść a oni budują pomnik za kilka milionów kur** to nie zgodne z religią
8
@Denver Przeczytałeś chociaż artykuł czy spojrzałeś na sam tytuł? Cytuję:
"Pomnik krzyża na 100-lecie niepodległości powstanie dzięki zbiórce publicznej. W zbiórkę mają zaangażować się Polacy mieszkający w kraju i za granicą(...) Burmistrz Błaszek, zachęcając do dokonywania wpłat, zadeklarował, że wesprze budowę ze swojej pensji."
3
@Denver Akurat to moim zdaniem nie jest problem, bo Kościół też pomaga potrzebującym. Caritas jest jedną z największych organizacji charytatywnych w Polsce, więc nie mają sobie nic do zarzucenia w tej kwestii.
Zobacz sam: http://archiwum.caritas.pl/wp-content/files/sprawozdania-finansowe/2016-Caritas-Polska-Raport-roczny.pdf
Natomiast inna sprawa to czy tak ogromy krzyż jest potrzebny, ale to już każdy niech sam sobie ocenia.
0
@MarioVeB! Jaki kraj taki Jezus,
1
@dzynek Przerost formy nad treścią. Jeśli rozumiesz ,że ten pomysł to idiotyzm,
Kase mozna wydać w taki sposób by pomóc ludziom jednocześnie upamiętniając wydarzenie.
1
@MarioVeB! W życiu najważniejszy jest umiar. Myslę że Papież Franciszek załamuje ręce widząc coś takiego. Ściganie się kto zrobi większego Jezusa jest śmieszne ale i przykre.
0
@Delolen No to te pieniądze z tej zbiórki mógłby pójść na dom dziecka a nie na to