- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 556 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 556 Culés
13
Według „Daily Mail” priorytetem Tottenhamu na to lato jest Anthony Martial. Martial nie jest zadowolony ze swojego pobytu w United, gdzie nie odgrywa takiej roli, jakiej by oczekiwał. Francuz coraz poważniej rozważa odejście, a klub jest gotów się na to zgodzić.
Pochettino poprosił władze klubu, by dały mu możliwość na dokonanie większych wzmocnień. Menedżer miał otrzymać gwarancję, że będzie mógł wydać na rynku co najmniej 100 mln funtów.
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-5809741/Tottenham-prepare-talks-Manchester-United-Anthony-Martial.html
32
@samueleto Tottenham od kilku lat ma naprawdę mądrą politykę transferową. Podoba mi się sposób w jaki Koguty są prowadzone.
0
@SeeleyBooth Martial na pewno byłby sporym wzmocnieniem Totków. Martial nie jedzie na mundial a więc myślę ,że cena nie będzie z kosmosu.
0
@samueleto Wszystko spoko tylko co z kozakiem Sonem, który też jest lewym skrzydłowym? Chyba że Martial na napadzie, choć nie chce mi się wierzyć że będą grać na dwóch napastników (Kane).
3
@samueleto Martial to jeden dzików młodego pokolenia. Szkoda, że prowadzi go trener, który boi się ofensywnego stylu gry jak diabeł święconej wody. Niech ucieka stamtąd czym prędzej.
5
@SeeleyBooth Martial właśnie zmarnował sobie rok kariery xD
0
@Socjopata Do Liverpoolu go :)
0
@SeeleyBooth Jeśli odejdzie Mane to najrozsądniejszy kierunek dla niego byłby
0
@marcinK0000 Martial zaraz za Kane'em. Mozliwe ,że ustawienie zmienia. No i tez trzeba poczekać czy i kogo sprzedadzą
0
@samueleto Może nim by się nasi zainteresowali jak Griezmanna nie sprowadzą. Cena bedzie mniejsza, jest jeszcze młody, wszechstronny, dobry technicznie i mimo, że znajomy mówił, że nie pasował by do Barcelony ja uważam, że dał by sobie radę u nas śpiewająco.