- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1092 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
26
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1092 Culés
0
Real się cieszy a inni się śmieją.W życiu trzeba mieć dużo szczęścia
3
@SympatykBarcelony Ale z czego się śmieją? Ja na przykład jestem pod wrażeniem osiągnięcia Realu. 3 razy z rzędu wygrali LM, długo nikt tego nie powtórzy.
0
@katall_96 Ja się śmieję z okoliczności w jakich to osiągnęli. Najpierw przepychanie przez sędziów, nie pokazywanie im kartek, kontuzje kluczowych zawodników rywali, a później dwa kuriozalne (w tym jeden komiczny) gole w finale. Mnie to już zwyczajnie bawi, ponieważ... ile można się wkurzać tym, na co nie mamy wpływu? To trochę jak zdobycie stanowiska w pracy dzięki znajomościom z kierownictwem. Czy takiej osobie też byś szczerze pogratulował zatrudnienia / awansu? No właśnie...
Dla mnie mogą sobie tą LM wygrywać, jeśli tak ma to wyglądać. Wkurzałbym się, gdyby byli zwyczajnie lepsi od nas, a Barca co sezon miałaby posuchę w gablocie z trofeami. My jednak zgarniamy regularnie trofea (zarówno drużynowe, jak i indywidualne), bijemy kolejne rekordy, więc czym tu się złościć? Oczywiście skłamałbym mówiąc, że nie chcę, aby Barca wygrała LM. Jednak dublet również bardzo mnie cieszy (zwłaszcza w takim stylu - ogromna przewaga punktowa w tabeli, pogrom w finale CdR), zaś kabaret dziejący się od kilku lat w LM mi zwisa i powiewa (że tak kolokwialnie się wyrażę).
0
@LuisSalvano Uff, dobrze, że to tylko twoja opinia. Real w tym sezonie pokonał w fazie pucharowej 4 piekielnie mocnych przeciwników, sami też mieli urazy. W tym sezonie potwierdzili po raz kolejny, że są najlepsza ekipą na świecie. Oby Barca się w końcu obudziła.
0
@katall_96 Czy ja napisałem, że pokonali samych cieniasów?
A co do mojej opinii - też się cieszę, że każdy ma prawo mieć swoją.
0
@LuisSalvano ale sam przyznaj że takiej komicznej bramy jak ta Benzemy to nie było dawno, ja zamiast się wkurzyć to popłakałem się ze śmiechu, coś tak zabawnego dawno nie widziałem
0
@sebo939 Dokładnie o tym mówię. Wystarczająco się już wkurzałem podczas ich meczu. Zwyczajnie chyba pogodziłem się z tym ich fartem i dlatego zobojętniałem w tej kwestii (zwłaszcza, że mecz nie dot. Barcy) ;)