- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
55 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
2
Oficjalnie Unia Skierniewice wygrywa 5:0 z Włókniarzem Zelów i po latach ponownie awansuje do 3 ligi z pierwszego miejsca. Lokalny patriotyzm :D Teraz niech tylko Liverpool nie zepsuje tego dnia.
1
@Pawelec7 Ja czekam na Widzew-Polonia, jeśli chodzi o lokalny patriotyzm. Prawdopodobnie po tej kolejce Łodzianie i Lechia Tomaszów będą bić się o awans.
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Griezmann7 Kolega kibicuje widzewowi? Ja na odwrót ŁKS'owi ale szanuje kibiców przeciwnej drużyny :)
0
@Gerardoo Tak, w sumie Widzewowi i Stalowi Mielec.
1
@Griezmann7 Ja mam nadzieje że Polonia sprawi dzisiaj niespodziankę :D
0
@Gerardoo Chciałbyś. :P Ja czekam na derby Łodzi, a one najwcześniej za rok na jesień.
1
@Griezmann7 Chyba że ŁKS jakimś cudem do Ekstraklasy awansuje :D Nie no jaja sobie robię,jak już to dla mnie te 2 drużyny awansują w tym samym czasie do najwyższych rozgrywek ligowych,czyli za jakieś 5-6 sezonów.Znowu derby Łodzi w ekstraklasie...To by było coś.
0
@Gerardoo Moim zdaniem zarówno Widzew jak i ŁKS posiedzą w I lidze parę sezonów jak Pogoń. Tam już nie ma takiej amatorszczyzny jak II, III i IV lidze. W I lidze potrzeba paru sezonów, by się przygotować do awansu i przy tym po sezonie nie wrócić spowrotem.
1
@Griezmann7 To jest też ta liga z której najtrudniej wyjść..
0
@Gerardoo Bo po prostu kończy się amatorszczyzna. Tu już się nie kopie z drużynami w których grają strażacy czy jacyś inni grający dla frajdy. Tu już się zaczyna zawodowa piłka (nawet jak zabrzmi to dziwnie jak na polskie realia).