- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1117 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1117 Culés
2
Tessa Thompson i Chris Hemsworth zagrają razem w Facetach w czerni. Jakie to będzie dobre!
1
@Nigaki A Ich szefem będzie Liam Neeson.
0
@Nigaki Kto to ta Thompson?
A, ta pożal się boże Walkiria z Ragnaroku.
0
@Nigaki Chris jest kozak, dzięki niemu głownie polubiłem mocno postać Thora.
2
@Misanthrope Mnie się podobała :D Ale Tobie wiem, że nie, pamiętam niektóre Twoje posty na temat Ragnaroku :D
5
@Nigaki Nie mam w sumie nic do samej aktorki, bo zagrała ok biorąc pod uwagę jaki materiał dostała. To twórcy zdecydowali się na zrobienie z Walkirii czarnoskórej podróbki Hana Solo. Zresztą tak samo wkurzyła mnie sytuacja z Domino w Deadpoolu. Postać o kredowobiałej skórze i prostych włosach? Kij z tym, walniemy murzynkę z dwumetrowym afro.
1
@Misanthrope Mnie to nie przeszkadza, uwielbiam oba filmy, a to że można podczas oglądania zawiesić oko na pięknych, ciemnoskórych kobietach, to dodatkowy plus :D
3
@Nigaki Akurat o tym nie musisz mi mówić, jak dla mnie, Halle Berry była zdecydowanie najładniejszym aspektem trylogii X-Men. :P Aczkolwiek o ile Walkiria i Domino to tylko postacie komiksowe, ten idiotyczny trend zaczyna iść coraz dalej. Niedawno mieliśmy czarnego Achillesa (dziwnym trafem ta produkcja została absolutnie zrównana z ziemią przez praktycznie wszystkich krytyków), więc nie zdziwię się jak za jakiś czas zobaczymy czarnego Juliusza Cezara, czy inną postać historyczną. Oczywiście działa to w dwie strony i obsadzenie Johna Wayne'a w roli Czyngis-chana było jednym z największych idiotyzmów w historii kina. :P
2
@Misanthrope Wszystko zależy od tego, kim jest dana postać. Zmiana koloru skóry nie przeszkadza mi, gdy nie kręci się wokół tego fabuła(np. postać jest znana z tego, że jest bojownikiem o prawa Afroamerykanów czy coś). Dlatego dla mnie Domino mogłaby być nawet Azjatką a Walkiria smerfem :D Gorzej jest, gdy zmienia się historycznie białe, czarne czy jeszcze innych przedstawicieli danego pochodzenia. Jeszcze pal licho współczesną adaptację rozgrywającą się w naszych czasach, wtedy sobie nawet Cezar być czarny, ale jak ktoś robi w miarę historyczny film i pokazuje mi czarnoskórego cesarza rzymskiego, osadzonego w tamtych czasach, to coś już jest nie tak :D
2
@Nigaki Jak dla mnie, to po prostu brak szacunku dla obu ras. Weźmy tego czarnego Achillesa - Grecy są wkurzeni, że BBC zmieniło ważną część ich mitologii, ale czytałem też pełno postów czarnoskórych osób, odbierających to jako insynuację, że w ich historii/mitologii nie ma ciekawych postaci. I ja ich rozumiem. Zamiast robić takie gówno jak ta Troja, mogliby na przykład nakręcić serial pokazujący historię takiego Zulusa Czaki. Z chęcią bym to obejrzał.
W przypadku postaci komiksowych możesz po prostu uznać mnie za takiego starego, zrzędliwego pierdziela, nielubiącego zmian w stosunku do oryginału :P