- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1117 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1117 Culés
1
Prawdopodobnie nowym złoczyńcą w Spider Man Homecoming 2 zostanie Mysterio. Bardzo fajny ruch, rzadko eksplartowany antagonista z komiksów Marvela jak Vulture i zastanawia mnie jak rozegrają to. Obaj oponenci się pojawią w tejże produkcji.
1
@Griezmann7 Liczę na masę fajnych efektów, Mysterio to nie jest mój ulubiony przeciwnik Pajączka, ale fajne będzie zobaczyć coś nowego w ekranizacji.
0
@Nigaki Ja najbardziej lubiłem Man-Spidera jako antagonistę. Co prawda to zmutowany Parker, ale byłaby różnorodność, czyli tytułowy bohater jako ten zły, któremu trzeba pomóc.
1
@Griezmann7 Moim ulubieńcem był Goblin, ale tylko ten w wykonaniu Normana. Dalej mi źle z tym, że tak zmarnowano jego potencjał w pierwszym filmie i dano mu tę głupią zbroję :/
0
@Nigaki Też mnie rozczarowało to. Chociaż ten w Amazing Sider Man 2 (tym razem Harry) wyglądał jeszcze gorzej.
0
@Griezmann7 Dlatego dla mnie najlepsza wersja(poza komiksową oczywiście), to ta z kreskówki Spectacular Spiderman. Steve Blum był świetny jako Goblin :D
0
@Nigaki Ja lubiłem Spider-Mana z 1994 roku. Tam tylko brakowało Sandmana, ale ogólnie wszyscy antagoniści się pojawili: Hopgoblin, Green Goblin, Rhino, Kingpin, Shocker, Venom, Carnage, Vulture, Hydroman, Man-Spider, Mysterio, dr Octopus, Silverman, Tombstone, Kameleon czy Kraven (potem został jego sojusznikiem).
0
@Griezmann7 Szkoda że sama kreskówka nie przetrwała próby czasu. Ale dubbing, ten drugi, dalej daje radę. Na zawsze zapamiętam Jacka Kopczyńskiego w roli Petera :D